Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Türkiye'nin her yerine yaptığımız yatırımlardan dolayı çok mutluyuz. Fakat yatırımlarımızın ağırlıklı olanını Karasu'ya gerçekleştirdik.
Bundan dolayı gün geçtikçe ne kadar doğru bir iş yaptığımızı sevgili müşterilerimiz bizlere gösterdi. Elbette sonrasında karasu hakkında çıkan haberler, başlaması söylenen projeler ve başlayan projeler ile günden güne çok ciddi şekilde büyümeye devam eden bir karasu var. İstanbul'un arka bahçesi olarak yapılanan bir karasu var.
Bu gelişmeler bizi çok mutlu ediyor. 1999 yılından beri Karasu'ya yaptığımız yatırımların doğruluğundan günden güne emin olduk. Ortalama 15 binden fazla aileyi sadece Karasu'da daire sahibi yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Bizim için en öneli olan kural ve şirketimizin olmazsa olmaz sloganı da "temelinde huzur ve güven var" cümlesine bağlı kalarak, sadece yaptığımız konutların satışını değil, satıştan sonra ki hizmette bir o kadar önemli oluyor bizim için.Karasuda satılık yazlık alan müşterilerimizden gelen tepkiler bizleri gerçekten çok mutlu etmektedir. Aynı zamanda sadece yazlık değil, yatırım açısından da her yıl %20 kar garantisini ilke olarak edindik ve bir çok sefer de bu verdiğimiz sözden daha fazlasının müşterilerimize sunduk.

Ekşioğlu İnşaat olarak temel kurallarımızdan bir kaçı şu şekildedir:
1= Ömür boyu Ekşioğlu İnşaat garantisi vardır
2= 6 yıl boyunca ince işçilik garantimiz vardır
3= Dilediğiniz zaman dairenizi değerinde takas ya da geri alma garantimiz vardır.

Biz Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu'daki müşterilerimize bu güveni yaşattıktan sonra çok daha huzurlu çok daha güvenli bir şekilde yolumuza devam edeceğimizi belirtmek isteriz. Sakarya Karasu'daki yatırımlarımız hızla devam edecektir. Karasudaki satılık yazlıklarımızda alım kolaylığımız, kampanyalarımızı da hızla devam edecektir. Gerek sıfır faiz ile alım imkanı, gerek dilediğiniz zaman kredi çekim imkanı gibi imkanlarımız mevcuttur. Kısacası Ekşioğlu İnşaat Karasu'dan daire almak isteyen müşterilerimiz ödeme planlarını kendileri belirliyor desek yeri olur.
Yatırım yapmayı düşünenleri, daire sahibi olmak ya da yazlık sahibi olmak isteyenleri Karasu'ya davet etmeye devam edeceğiz.

Ekşioğlu İnşaat
Karasu satılık yazlıklar

Sık Sorulan Sorular

SORU : Daireler krediye uygun mudur?
Cevap  :
Dairelerimiz krediye uygundur. Her dairenin %75 ine kredi çıkmaktadır.

SORU : Daireler müstakil tapu mudur?
Cevap  :
Evet, dairelerimizin tamamı kat irtifaklı müstakil tapuludur.

SORU : Tapumuzu ne Zaman alabiliyoruz?
Cevap  :
Anlaştığınız dairenin, peşinatını verdiğiniz an borcun bitmesini beklemeden tapunuzu alabilirsiniz.

SORU : Sitelerde aidatlar ne kadardır?
Sitesine göre aidat ücretlermiz değişir. Ortalama 40-60 TL arasındadır.

SORU : Dairelerin denize olan mesafeleri ne kadardır?
Cevap  :Dairelerimizin tamamı denize yürüme mesafesindedir. Denize en uzak sitemiz 400 metre mesafededir.

SORU : Karasu yazlıklarını kiraya verebiliyor muyuz?
Cevap  :Evet dairelerinizi istediğiniz Zaman kiraya verebilirsiniz. Yazın aylık "2.500-3.000" arası, kışın ise aylık "400-750" arasında değişir.

SORU : Kredi çekmeden Sıfır faiz ile daire sahibi olabiliyor muyuz?
Cevap  :Evet, dairelerimizi isterseniz senet ile alabilirsiniz. Bazı dairelerde 24 ay, bazı dairelerimizde ise 36 ay sıfır faiz vade farksız elden senet ile daire sahibi olabiliyorsunuz.

SORU : Ekşioğlu inşaat bünyesinde değerinde takas yapılabiliyor mu?
Cevap  : Evet, Ekşioğlu inşaattan aldığınız herhangibir daireyi, dilediğiniz zaman değerinde alıp, istediğiniz başka bir projemize geçebiliyorsunuz.

SORU : Daireleri nasıl görebiliriz?
Cevap : Cumartesi ve Pazar günleri İstanbul'dan ücretsiz servislerimiz mevcuttur. Müşterilerimizi evlerine yakın yerden alıyoruz. Talep üzerine hafta içi de karasu satılık yazlıklarını görmek isteyenlere servislerimiz de olmaktadır.
Sabah 9:00 civarında sizi evinizden alıyoruz, Karasu'da ikramlarımız dan sonra yazlıklarımızı gezmeye başlıyoruz.

SORU : Servisle kaç kişi gelebiliriz?
Cevap : 
Servisimizde sayı kısıtlaması yoktur. Ailecek gelip yazlıklarımızı görebilirsiniz

 


Genel Bilgi
Ekşioğlu İnşaat'a sorularınızı iletebilirsiniz. Dilerseniz iletişim numaralarımızdan 7/24 destek alabilir, sorularınızı yöneltebilirsiniz. Türkiye'de bir çok yerde yatırımı bulunan Ekşioğlu inşaat, karasu satılık yazlıklara son on yıldır çok ciddi önem vermektedir. Daha şimdiden karasu ile ilgili yatırımları duyuyoruz, fakat öyle gözüküyor ki, karasu ile ilgili çok daha güzel haberler bizleri bekliyor...
Ekşioğlu inşaat inanılması güç bir kampanyanın başladığını duyurmak isteriz. Havuzlu site içerisinde, 24 saat güvenlikli denize yürüme mesafesinde olan yemi projemiz herkese hayırlı olsun. En önemlisi ise, 74.500 TL Den kısa süreliğine herkes daire sahibi olabilecek. Üstelik sıfır faiz imkanı da mevcut. Bizi talip etmeye devam edin

Ekşioğlu inşaat karasu'da en güzel fırsatları sizlere sunmaya devam edecek. Şuan 2016 yılının şubat ayındayız. Karasudan yazlık almayı düşünenlere bir tavsiyemiz olacaktır. "Yazlık kışın alınır"

Herkesin bilmiş olduğu gibi yaz aylarında gayrimenkul sektöründe ciddi şekilde artışlar görülmektedir. Bu sebepten ötürü yazlık almayı düşünenlerin ellerini çabuk tutmalarını Ekşioğlu inşaat olarak tavsiye ederiz.

Karasu yazlıklarını görme fırsatı

Ekşioğlu İnşaat olarak karasuda yapmış olduğumuz yazlıklarımızı görme imkanına sahipsiniz. İstanbul'un her yerinden haftasonları ücretsiz servislerimiz mevcuttur. Yapmış olduğumuz daireleri gelip yerinde görebilirsiniz. Hem karasuyu gezip hem de ekşioğlu inşaat'ın yapmış olduğu konutlara bakarak daha sağlıklı fikir sahibi olabilirsiniz.

Paranızı yastık altına değil, toprak üstüne yatırın!

Hemen hemen herkesin para biriktirmek denince akla ilk gelen şey halk tabiri ile yastık altı kelimesi oluyor. İkinci akla gelen ise altın almak. Evet bunlar bir pes biriktirme metodu olabilir fakat tam anlamı ile amacına ulaşıyor mu o tartışılır. Hemen hemen herkes toprağın ne kadar karlı bir yatırım aracı olduğunu bilir. Fakat gerçekten buna göre mi hareket ediyoruz? Bazen buna göre hareket edemiyoruz çünkü gayrimenkul yatırımı yapmak evet çok mantıklı ama gerek fiyat gerek ise ödeme koşulları bir çoğumuza uymuyor...

İşte Ekşioğlu inşaat burada devreye giriyor.Uzun zamandır hemen hemen herkesin bildiği gibi Sakarya'nın karasu ilçesinde konutlar inşa etmekte. Üstelik ultra lüks, havuzlu konutlar. İlginç olan ise fiyatların herkes tarafından alınabilecek miktarda olması ve en önemlisi ise ödeme koşullarının müşteriye özel olması. Sıfır faiz elden senet ile Ekşioğlu inşaat bünyesinde ödenebiliyor olması. Karasu'da satılık yazlık alarak, paranızı kısa sürede değerlendirebilir, ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Özellikle Ekşioğlu inşaatın yeni satışa açtığı Karasu Göl Evleri projesinde. 74.900 TL ye havuzlu sitede yazlık alabilir, hem tatilinizi yapıp hem de ciddi yatırım yapabilirsiniz. Üstelik sıfır faiz avantajı ile.

3.Köprü Ağustos ayında aktif!

Gerek yazılı gerek ise görsel basından da takip ettiğimiz üzere, ağustos ayında İstanbul'da yapımı devam eden 3.köprünün bağlantı yolları ile tamamen biteceğini bakan Binali Yıldırım duyurdu. Bu da şu demek oluyor, ağustos ayından sonra İstanbul'dan karasu'ya 50 dakika da gidebileceğiz. Ekşioğlu inşaat bir kez daha haklı çıktı ve yatırımlarını doğru yere yaptığını ispatladı. Karasu ile ilgili çok daha ciddi projeler çok yakında. Karasudan yazlık almayı düşünenler ellerini çabuk tutmaları gerekiyor.

Ekşioğlu İnşaat'ta her yıl %25 kar garantisi
Sakarya Karasu'da yaptığı yapılar ve sunduğu yaşam alanları ile isminden çokça bahsettiren Ekşioğlu İnşaat, herkesin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Ortalama yılda 1.500 daire inşa eden Ekşioğlu İnşaat aynı zamanda hem yazlık hem de yatırım fırsatı sunuyor. Üstelik çok ciddi yatırım. Topraktan satışına başlanan dairelerde, daire tesliminde en az %25 kar garantisi sunan Ekşioğlu inşaat, müşterilerin yüzünü ciddi manada güldürüyor. Sadece yazlık değil aynı zamanda yatırım diyerek yola çıkıyor. Hatta son zamanlarda Karasu'ya yapılan yatırımlardan dolayı sadece yatırım açısından da karasu'yu tercih edenlerin sayısı epey artmış durumda. Sadece yerli vatandaşlarımız değil yabancı yatırımcıların da bir çoğu karasu'dan yazlık almaya başladılar bile. Ekşioğlu İnşaat karasu kampanyalarını yakından takip etmenizi tavsiye ederiz. Özellikle 2016 Şubat ayında satışa açtığı Göl evleri projesinden topraktan satışlar 08.03.2016 tarihinde %80 tükenmiş durumda. Bu da hem yatırımcıların hem tatilcilerin önce karasu'yu sonrasında Ekşioğlu İnşaat'ı tercih ettiklerini gösteriyor

sakarya karasu vergi
Ekşioğlu inşaat'ın karasu'da yapmış olduğu yazlık kışlık dairelerin siz saygıdeğer müşterilerimiz açısından çok ilgi gördüğünü her fırsatta dile getiriyoruz. Türkiye Cumhuriyeti vergi dairesinin Ekşioğlu İnşaat'a verdiği bu hediyeyi gurur ile kabul ediyoruz. Sakarya'da kurumlar vergisinde ilk 10 da olmanın gururunu sizlerle paylaşıyoruz.