Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Karasu, Türkiye’nin doğal güzellikleri ile kaplı ilçelerinden biri.
Her ne kadar tarım, orman ürünleri ve balıkçılık gibi geçim kaynakları olsa da özellikle son yıllarda turizm sektörü öne çıkıyor.
Kış aylarında 30.000 olan nüfus yaz aylarında 400 bine kadar çıkmaktadır.
İklimi yazları sıcak ve kurak kışları ise soğuk ve genellikle yağmurludur.
Eşsiz doğası, tarihi dokusu ve Karadeniz’in doyumsuz havasıyla Sakarya’nın incisi Karasu'da Ekşioğlu İnşaatın yatırımları göze çarpıyor.
Hem bitmiş halde hem de devam eden projeleriyle yeni ve modern yerleşim alanları oluşturan Ekşioğlu İnşaat rakiplerinden hep bir adım önde.
İstanbul’a 1,5 -2 saat mesafedeki Karasu sakin, huzurlu yapısı , temiz havasıyla yine Ekşioğlu İnşaat aracığı ile size hiç düşünmeden "ben burada yaşarım" dedirtecektir.
Ekşioğlu İnşaat her zaman olduğu gibi Karasu'da da denize yakın, orman manzaralı günlük ihtiyaçların rahatlıkla karşılanabileceği, deprem yönetmeliğine uygun hazırlanmış, krediye uygun, iskânı alınmış doğalgazlı, eğlence merkezlerine yakın yapılarıyla yazlık arayanlar için en güzel hizmeti veriyor.
Ekşioğlu İnşaat'ın yapıları dünyanın göze hitap eden mimarilerinden esinlenerek yapılmıştır.
Karasu'da satılık yazlık, yazlık daire ve satılık yazlık ev almaya karar vermekte gecikmeyin.
İlk önce Ekşioğlu İnşaatın projelerini görün ve sonra karar verin.
Site içinde, havuzlu, güvenlikli, hem yazlık hem de daimi yaşayabileceğiniz huzurlu ve güvenli, standartlara uygun, kaliteli, her bütçeye uygun mekânları sadece Karasu satılık yazlıklardan Ekşioğlu İnşaat'ta bulabilirsiniz.

Her yıl ortalama 1.500 daire inşa eden Ekşioğlu inşaat, yapılarına hızla devam ediyor. 2016 yılında yine rekoru elinden bırakmadı. Karasu'nun her yerinde birbirinden farklı siteler yapan Ekşioğlu inşaat ayrıca herkese de alım şartlarında büyük kolaylıklar sağlama devam ediyor. Dairesi olmayan, tapusu olmayan kalmayacak diyor. 

Ekşioğlu İnşaat - Temelinde huzur ve güven var

Hemen 0212 590 80 00 - 0542 451 13 14 numaralı telefonlardan bize ulaşarak ücretsiz servislerimizle Karasu'ya gelin ve 24 ay senetle yazlık sahibi olun.