Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

EKŞİOĞLU İNŞAATA MEKTUP VAR

İyi günler ben Samet kılıç 2015 yılında televizyonlarda ve radyolarda sıkça Karasu'nun reklamını görüyordum ve gerçekten dikkatimi çekiyordu biz de ailecek bir yazlık almayı zaten düşünüyorduk fakat çok da ciddi karar vermiş değilim aslında.Bu açıdan karasuyu araştırmaya başladım araştırdığında o kadar çok şeyle karşılaştım ki yatırım bölgesi olduğunu üçüncü köprü bölgesi olduğunu feribot seferlerine hızlı tren Projesi gördükten sonra kafamda iyice canlandırmaya hayal kurmaya başladım muhakkak imkanlarımla oluşturup bir gün ailemi de alıp gitme kararı aldım. Sonrasında bir gün yine ekran başında Ekşioğlu inşaatın karasu satılık yazlıklarının reklamını gördüm aradım bilgi aldım hafta sonları ücretsiz torunlarının olduğunu söylediler ben de gidip karısını bir gezmek istedim.
Ben tekstil işiyle uğraştığım için işlerim bazen iyi oluyor bazen kötü oluyor aslında şuan yazlık alacak pekte imkanım yoktu ama yinede gidip bir görmek istedim aklında kalacağını gidip göreyim ailecek kafamda kalmasın istedim, hafta sonu ekşioğlu inşaatın servislerine bindim ve Sakarya Karasu'ya gittik. Karasuya ilk gidişimizdi fakat Karasu'nun o güzel plajını görünce gerçekten ben bayıldım ailem de o kadar çok sevdi ki çocuklarım zaten hemen denize girmek istediğini söylediler daha sonrasında sağolsun ekşioğlu inşaatta çalışan arkadaşlar bizleri çok güzel ağırladılar ve satılık yazlıklara bakmak için yola koyulduk ilk girdiğimiz site Gardenya iki Sitesi oldu.
Zaten inanın başka hiçbir siteye bakmak istemediğimi söyledim arkadaşlara ekşioğlu inşaattaki çalışan arkadaşlar bana daha çok fazla sitemiz var isterseniz diğerlerinede bakalım dediler ama ben istemedim çünkü Gardenia iki sitesine gerçekten aşık oldum..
Yazının başında da dedim ya size yazlık alacak imkanım da yoktu işlerim çok iyi değil ama bu yazlığı mutlaka almam lazım diye kendi kendime düşündüm hemen telefonuma sarıldım ne yapabilirim kimi arayabilirim kimden borç isteyebilirim diye düşündüm açıkçası sonrasında giriş katta çok güzel 1+1 daire beğendim ve bu daireyi almadan gitmeme kararı aldım ama inanın nasıl ödeyeceğimi bile bilmiyordum çünkü imkanlarım buna müsait değildi ama dediğim gibi gözümü kararttım ailemi aradım ailem de bana yardımcı olacağını söylediler.
Ben nasıl bu daireyi alabilirim diye ekşioğlu inşaatta çalışan arkadaşa sordum ofise gittik önce çay içtik sonra tekrar bir yemek yedik ödeme şartlarını konuştuk arkadaşlar sağ olsunlar gerçekten isterse sıfır faiz ister kredi ye daireyi alabileceğimi söylediler.
Ben iki seçeneğini istemedim benim Ekşioğlu inşaattan istediğim şuydu; bana bu dairenin bir kısmını senet bir kısmını da kredi yaparsınız ben bu daireyi almak istiyorum dedim.Yaklaşık yedi aylık bir senet yaptık yedi ay sonrasında kredi çekeceğim diye anlaşmamızı yaptık fakat ben daha bir TL bile ödeme yapmadan dairemin anahtarını bana verdiler gerçekten o kadar çok memnun oldum ki anlatamam.
Ekşioğlu inşaata çok çok teşekkür ediyorum akşamına hemen evimize döndük bu seferde eşim hemen eşyalarımız alıp dairemize geçelim diye bana ısrar etmeye başladı bu sıkışıklıkta bir de eşya problemi çıktı başıma ama olsun hepsine değerdi. Artık karasu satılık yazlık konusunda kafamda bir düşünce yoktu çünkü ben de bir yazlık sahibi olmuştum.
Hafta sonu ailemi tekrar alıp kendi aracımızla karasudaki dairemize gittik ben peşinatı mı söz verdiğim tarihten daha erken bir zamanda Ekşioğlu inşaata verdim memnuniyetimi de onlara güzel bir baklava yaptırarak dile getirmek göstermek istedim.
Hemen eşyalarımız yerleştirdik ve açıkçası tatilimize başladık. Bu arada ben daha tatilime başlar başlamaz bir sürü akrabam beni arayıp hayırlı olsun dileklerini ilettiler daha sonrasında arayan bütün akrabalarıma almış olduğum ekşioğlu inşaattaki yazlığıma davet ettim biliyorum ki onlar da bu evi gördükten sonra hayran kalacaklar ve benim gibi nasıl alabilirim diye düşünecekler...