Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Ekşioğlu Karasu

Hemen hemen ilgilenen herkesin bildiği gibi Ekşioğlu İnşaat Karasu'da ortalama yılda 1.500 daire inşa ediyor. Yani her yıl 1.500 aileyi ev sahibi yapıyoruz. Elbette bunun alt yapısında çok ciddi çalışma prensipleri ilkelerimiz mevcut. Bunun yanı sıra, sizlerin Ekşioğlu İnşaat'a güvenini de es geçmemek gerekiyor. Ekşioğlu İnşaat olarak güven inşaa etmeye devam ediyoruz. Ekşioğlu Karasu'da sadece daire inşa etmiyor, aynı zamanda insanların çok ciddi yatırım yapmalarına da olanak sağlıyor. Şuan Karasu'da hem yatırım hem tatil imkanları mevcut. Üstelik 10 Bin Peşinat verdikten sonra kalan miktarı senet ile ödeyebiliyorsunuz. Ekşioğlu İnşaat'ta kişiye göre ödeme seçenekleri mevcut.
Sakarya Karasu'yu artık güzel ülkemizde bilmeyen kalmadı desek yeridir. Ağırlık olarak İstanbul'un başını çektiği Karasu'da daire alanlar hem tatil yaparken aynı zamanda ciddi anlamda para da kazanmış oluyorlar. 
Ekşioğlu Karasu'da haftasonları ücretsiz servisler düzenleyerek, yazlıkları görmek isteyenlere güzel bir imkan sunuyor. Siz de dairelerimizi yerinde görmek isterseniz, 0542 451 13 14 numaralı telefonu arayarak ücretsiz servislerimizden yararlanabilirsiniz. Ya da https://www.karasuevleri.com/iletisim web sitemizden de ulaşabilirsiniz.
Siz de Karasu'da yatırım yapabilir, geleceğinizi biriktirebilirsiniz. Karasu'da özellike 3.köprü Karadeniz Sahil Yolu projesinin bitimine yaklaşmasından sonra arsa fiyatları da gerçek manada 3 katına çıktı diyebiliriz. Tabi bu fiyatlar karasu'da daire fiyatlarını da haliyle etkiliyor. Karasu'da 2017 yılından sonra ortalama yazlık fiyatları en uygun daire 160.000 TL arasında olacağı tahminler arasında. 
Bu sebepten dolayı Siz de Ekşioğlu Karasu'dan dairenizi alabilirsiniz. Haftasonları İstanbul'dan çıktıktan 1 saat sonra Karasu'da olabileceksiniz. Karasu'nun sahilini, yeşilini ve temiz havasını soluyarak günün stresinden ve sıkıntısından uzak durabilirsiniz. Ekşioğlu İnşaatın yapmış olduğu daireler, genellikle havuzlu site içerisinde, 24 saat güvenlik ve denize en uzak site 500 metre mesafede. Yani hem havuz hem deniz hem ferah rahat bir yaşam alanı. Ekşioğlu ailesi olarak herkesi karasu'ya davet ediyoruz.

Ekşioğlu İnşaat olarak Sakarya Karasu'da her yıl 1.200 ile 1.500 arasında konut inşaa etmeye devam ediyoruz. 2018 yılında da yapılarımıza hız kesmeden devam ettik. Ekşioğlu Karasu evleri sizleri hem yatırıma hem yazlık sahibi olmaya davet ediyor. Çünkü Karasu evleri asla sadece yazlık değildir, aynı zamanda çok büyük bir yatırım aracıdır. Dairelerimizi yerinde görmek içinm ücretsiz servis imkanlarımız mevcuttur. İletişim numaralarımızdan bizleri aramanız yeterli olacaktır. Ekşioğlu Karasu Evleri..