Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Öncelikle merhabalar, benden bu yazıyı isteyen Ekşioğlu İnşaat'a teşekkür edip elbette görüşlerimi bildiririm dedim ve bu yazımı hazırladım. Ben Ömer Erduran, İstanbul Kağıthane'de mobilya işi ile uğraşıyorum. Sakarya Karasu'nun adını çok sık duyuyordum. Komşularım da karasudan yazlık almış sürekli gidip tatillerini yapıyorlardı. Tabi benim de çok dikkatimi çekmeye başlamıştı. Daha sonra karasu için, İstanbul ile olan mesafesi kısalacak diye bir şeyler duymaya başladım. Araştırdım gerçekten de öylemiş. Elbette sadece onunla da kalmıyormuş aynı zamanda Feribot seferleri de başlayacakmış. Kısacası fazla uzatmadan ben tatilden çok yatırım yapmayı düşündüm Karasu'da. Hemen karasu evleri ekşioğlu inşaatı aradım. Haftasonu daireleri görmek için Sakarya Karasu'ya ücretsiz servis olduğunu söylediler. Bende kendimi ücretsiz tura yazdırdım. 
Karasu Evlerini ilk defa görmüştüm ama gerçekten aşık oldum diyebilirim. Muhteşemdi adeta. Ben ilk etapta aslında öyle bi karasu'yu görürüm gezerim diye düşündüm ama oradaki kalabalığı görünce inanın gerçekten acaba bana daire kalmaz mı diye düşündüm :)
Sonra Ekşioğlu İnşaat'ta çalışan arkadaşlardan bir tanesine rica ettim bir kaç sorum oldu, sonra ödeme şeklini konuşmaya başladık. Gerçekten çok makul ödeme seçenekleri de mevcut karasu ekşioğlu inşaatta. İnanırmısınız Karasu'dan İstanbul'a dönerken artık ev sahibi olarak dönüyordum. Çünkü dairemi almıştım. Göl evleri projesinden çok güzel bir daire aldım, aynı zamanda çok güzel bir yatırım yaptım. Bune sebep olan ve bizlere bu kolaylığı sağlayan Ekşioğlu İnşaat ailesine sonsuz teşekkür ediyorum.