Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

 

Ekşioğlu Karasu yazlık evlere haber

 


Selam ben Ayşe Sümer. İstanbul Sarıyer'de yaşıyorum. Emekliyim. Televizyonlarda sürekli Karasu evleri ile alakalı yayınlar görüyordum. Özellikle Ekşioğlu İnşaatın yapmış olduğu böyle havuzlu güzel yazlıklar. Çok hoş gözüküyordu tabi televizyonda. Bir zaman sonra bu sefer internette görmeye başladım Ekşioğlu karasu yazlık diye. Bir araştırayım dedim kendi kendime. Ufak kızıma söyledim, Sakarya Karasu evleri varmış Ekşioğlu İnşaatın bir araştıralım daireler çok güzel duruyor diye. Sonra kızımda araştırmaya başlayınca hepten dikkatimizi çekti. Benim için en dikkat çekici noktası Karasu yazlıklarının İstanbul'a yakın olmasıydı. Yani 2 saatte gidip tekrar 2 saatte geri dönüleniliyordu. Bir de kızım araştırmış, 2017 yılından sonra İstanbul-Karasu arası yaklaşık 1 saate düşecekmiş. Kızım bana bu haberi verince dedim hemen ara Ekşioğlu Karasu'yu gidelim şu yazlık evlere bir bakalım. Sonra telefon numarasını bulduk, aradık. Fiyat bilgilerinden ödeme şekline kadar bütün bilgileri aldık arkadaşlardan. Sonra hafta sonu için ücretsiz servisleri varmış, servis kaydımızı da yaptırdık. Bir an önce bi bakalım görelim neymiş şu karasu evleri en azından aklımızda kalmasın dedik.
Neyse Pazar sabahı servise bindik ortalama 2 saat sonra Karasu'ya gelmiştik. Ben daha önce Karasu'ya gelmiştim ama doğru düzgün gezememiştim bile, yani aslında ilk defa geliyorum desem yalan olmaz. Neyse Karasu'ya girer girmez böyle bir heyecan kapladı içimizi. Karasu'nun plajına bayıldık gerçekten. Çok güzel ve temizdi. Plajını komple yenilemişler Sahil Park yapmışlar çokta güzel olmuş. Neyse ofise yanaştık. Ekşioğlu önce yemek ikram etti, sonra çayımızı içtik. Sıra daireleri gezmeye kalmıştı.
Ekşioğlu çalışanlarından Faruk bey ilgilendi bizimle. Karasu evlerini gezmeye başladık, ama inanın hepsi birbirinden güzel. Yani televizyonda ne gördüysek aynısı daireler. Ben gelirken biraz önyargıydım aslında bu kadar beklemiyordum. Ama gerçekten reklamlarda gördüğümüzün aynısı diyebilirim. Neyse baya yer gezdik Karasu'da. Zaten Karasu'ya gelince her yerde Ekşioğlu İnşaat tabelalarını görüyorsunuz. Biz karasu göl evleri projesini çok beğendik. Yani gerçekten bir çok yer gezdik ama aklımız onda kaldı diyebilirim. Sonra işlemler nasıl oluyor bilmediğimizden Faruk beye biz bu daireyi almak istiyoruz dedik. Hatta kapora bırakmak istedik fakat, Ekşioğlu inşaat kapora almadı. Sözleşme çıkardılar, sözleşmemizi yaptık. Karasu göl evleri projesinden güzel bir 1+1 daire satın almıştık. Üstelik Ekşioğlu İnşaat bize elden senet yaptı. 50 bin kadar nakit verdik, kalanını sıfır faiz vade farksız elden senet yaptık. Çok güzel oldu çünkü krediye de hiç bulaşmamış olduk. Ben karasu satılık yazlık evlerini çok beğendim. Ekşioğlu inşaata gerçekten çok teşekkür ediyoruz, sunduğu bu imkanlardan dolayı...