Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Bilindiği üzere Ekşioğlu inşaat Karasu’da 14 binden fazla havuzlu site içerisinde daire inşa ediyor. Yılda 1500 kişiyi daire sahibi yapıyor. Üstelik hem yazlık hem yatırım olarak sunuyor. Yılda en az %30 kar garantisi veriyor. Denize sıfır konumda olan bu dairelerin fiyatı oldukça uygun. Zaten karasu satılık yazlık denince akla ilk gelen isim Ekşioğlu İnşaat. Bunun sebebi ise alışılmışın dışında bir sistem uygulamasıdır. Ekşioğlu İnşaat Karasu’da 30 ay 36 ay sıfır faiz ile siz sevgili müşterilerimizi daire sahibi yapıyor. Bunun sebebi ise bazı müşterilerimizin krediye bulaşmak istememesidir. Özellikle Kredi istemeyen müşterilerimize karasu evlerinde sıfır faiz vade farksız satış imkanları sunuyoruz. Peki neden insanlar bu kadar çok Karasu’yu tercih ediyor. Bunun sebeplerinden en belirgin özelliği, Karasu’nun İstanbul’a yakın olmasıdır. Ortalama 180 km mesafede, havuzlu süper lüx denize 0 yazlıkları Ekşioğlu İnşaat 79 bin TL ye sizlere sunuyor. İster kredi, ister bahsetmiş olduğumuz gibi kredi istemeyenlere senet. Doğası, yeşilliği ve denizi ile karasu yazlıkları tatilcilerin dikkatini epey çekiyor. Yoğunluğu ise İstanbul’dan gelen misafirlerimiz sağlıyor. Kışın 35 bin nüfusu olan Karasu’nun yazın 350 bin e kadar yükseldiği resmi rakamlarda yer alıyor.
Ekşioğlu İnşaat Karasu’da yıllardan beri adından söz ettiriyor. Ödeme seçeneklerinde kolaylıklar da cabası. Nasıl diye soranlar olursa özetliyelim, Ekşioğlu İnşaat’ın Karasu’da yapmış olduğu dairelerde ödeme seçenekleri insanın iştahını kabartıyor. İsteyene ara ödeme kolaylığı da sunuyor. Ticaret ile uğraşanlara ise çek-senet kolaylığı da sağlıyor. Yan i özet geçecek olursak karasu’da yazlık almak isteyen bir insanın biraz bütçesinin olması karşılığında, Ekşioğlu İnşaat’tan daire alması çok kolay hale geliyor.
Bir de henüz yapımı yeni başlayan Karasu sahil projesi de insanların iştahını kabartmıyor değil. Sahili baştan aşşlağıya yeniliyor. Bu arada Karasu’da 28 km sahil olduğunu da hatırlatmak isteriz. Avrupa’nın en büyük 2. sahili Sakarya Karasu’dadır.
Televizyonlarda, radyolarda sosyal medyada bir çok reklam mecarsında görebileceğiniz Sakarya Karasu’daki yazlıklarımıza haftasonları ücretsiz servis imkanlarımız devam ediyor. Ailecek turlarımıza katılıp, Karasu’daki Ekşioğlu İnşaat’ın birbirinden güzel yapmış olduğu projeleri görmek için bizleri aramanız yeterli olacaktır. Birbirinden büyük sosyal alanları bol, havuzlu sitelerde, tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik yatırım için alanlarda çok karlı çıkıyor. Bahsettiğimiz gibi %30 kar garantisinin dışında Karasu’da bulunun Meslek yüksek okulun(üniversite) ndan dolayı almış olduğunuz dairenizi istediğin iz zaman kiraya verebiliyorsunuz. Yani siz peşinatınızı veriyorsunuz daireyi kira veriyorsunuz ve daire kendi kendini ödüyor. İşte Ekşioğlu İnşaat Karasu’daki bu yapılarda yatırımcılarında dikkatini çekmeyi bu şekilde başarmış oluyor.
Özellikle İstanbul’da yaşayanlar için günübirlik gidip gelebileceğiniz bir yerdir Sakarya Karasu. Ortalama 2 saat gibi bir sürede Sakarya Karasu’da olabiliyorsunuz. Yazlığınıza gidip, ailecek havuzunuza girip, denize girip akşam tekrar 2 saat sonra İstanbul’da olabiliyorsunuz.
Diğer bahsedeceğimiz bir konu ise Karasu’nun yeşilliği. Longozu ile meşhur olan karasu, doğa ile iç içe yaşamak isteyenlere de bir imkan sunuyor. Bu sebepten dolayıdır ki halk arasında Sakarya Karasu için, Saklı Cennet deniyor. Yeşilliği sakinliği sevenler aynı zamanda deniz ve havuz sevenler Karasu satılık yazlıklarda buluşuyor. E daha ne olabilir ki?

Yazlıklarımızı görmek isteyen tüm müşterilerimizi özel servislerimiz ile karasuya götürmekteyiz. Yapmanız gereken tek şey bizlere ulaşmak olacaktır.