Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Herkese merhaba, ben Ali Soylu. İstanbul Sefaköy'de yaşıyorum. Esnafım, kendime ait ufak bir lokantam var. Karasu evleri ile tanışma hikayemi sizlerle paylaşacağım. Açık konuşmak gerekirse daha önce Karasu Evleri ile ilgili ya da Ekşioğlu Karasu ile ilgili hiç bir şey duymamıştım. Yani Karasu'nun nerede olduğunu bile bilmiyordum desem yeridir. Bir gün sürekli gelen bir müşterim masasında yemek yerken, telefonda Karasu satılık yazlık fiyatı alacaktım gibi şeyler konuşmaya başladı. Baktım daire, yazlık falan bir şeyler konuşuyor. Öyle maksat sohbet olsun diye gittim yanına, hayırlı olsun daire mi alıyorsun diye. O bana anlatmakta başladı. Sakarya Karasu'da yazlıklar var Ekşioğlu İnşaatın yaptığı, hem yazlık amaçlı hem de yatırım yapmak istiyorum dedi. Öyle diyince ben de doğal olarak Karasu neresi? Diye sordum. Gerçekten ben öyle diyince güldü bana, nasıl karasu evlerini bilmezsin hiç duymadın mı dedi. Ama daha önce duymamıştım ben. Biraz anlatmaya başladı bana, İstanbul'a çok yakın havuzlu denize yakın yazlıklar var. En önemlisi ise 1 sene sonra 3.köprü bağlantı yolları Karasu'dan geçecek, İstanbul ile olan mesafe 1 saate düşecek. Bu fırsatı kaçırmadan hem yatırım yapalım hem de yazlığım olsun diye niyetlendim bu Pazar Ekşioğlu İnşaatın ücretsiz servisleri ile daireleri görmeye gideceğim dedi.
Tabi aklıma bir kurt düşürdü. Akşam eve gittim, konuyu aileme aktardım. Benim ufak çocuk hemen heyecanlandı, onun sınıf arkadaşının da Karasu'da yazlığı varmış. Oğluma arkadaşı anlatıp duruyormuş, çok güzel yer falan diye. İşin gerçeği tutturdular biz de bu Pazar gidelim bakalım diye. Onlar o kadar ısrar edince dayanamadım. Tabi ben de merak etmiştim, kenarda ufak bir birikmişimiz var. Değerlendirelim bi görelim istedim. İnternetten araştırdık, Ekşioğlu Karasu'yu aradım hemen. Genel bilgi aldım ilk etapta, hem fiyatlar hem daireler ile ilgili. Sonra servis kaydımızı yaptık.
Neyse sabahı oldu, servis evimize yakın bir yerden aldı bizi. Ben de dükkanı idarelik bir arkadaşa emanet ettim daire bakacağız diye. Yol gerçekten 2 saat sürdü, gerçekten İstanbul'a yakınmış. Sahile geldik Karasu'nun, gerçekten süper. Yani tutuldum diyebilirim. Sahilde bir de Harika bir park yapmışlar. Gözünüzün alabildiğine kadar baştan sona komple sahil mevcut. En önemlisi ise karasu sahili komple kum plaj. Neyse fazla uzatmayayım, Ekşioğlu İnşaatın Karasu ofisine geldik. Önce bize yemek ikram ettiler, yemeklerimizi yedikten sonra çayımızı içtik. Sonra tekrar servisle daireleri gezmeye başladık. İlk önce Ekşioğlu Karasu Yeni Mahalle sitesine gittik. İki tane havuzu olan çok güzel bir siteydi. Hatta o kadar beğendik ki bizle ilgilenen arkadaşa direk beni daha fazla gezdirme bana buradan bir daire ayarla dedim. Giriş katta güzel bir 2+1 daire beğendik. Sonra bizi ofiste indireceklerdi çünkü gerçekten ben daha fazla site bakmak istemedim. Kafam karışsın istemedim, çünkü çok beğendim Ekşioğlu Yeni Mahalle sitesini. Ofise gittik, ödeme şekillerini konuştuk ve sonrasında anlaşmamızı yaptık. Aslında gezmeye diye gelmiştim fakat artık biz de ailecek karasu evleri sahibi olmuştuk. Bu arada Ekşioğlu Karasu evlerindeki ödeme seçenekleri gerçekten çok esnek. Ekşioğlu yetkililerine de çok teşekkür ediyorum bu arada...