Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Herkese merhaba ben Ali Poyraz. İstanbul teknik üniversitesinden mezunum. İstanbul'da yaşıyorum. 30 yaşındayım. Yeni evliyim. Borçlarımı kapattıktan sonra eşimle beraber bir yazlık almaya karar verdik. Silivri tarafından bakıyorduk ve fiyatlar baya uçuktu. İstanbul'a yakın çevreden arıyorduk çünkü işim akrabalar tanıdıkların hepsi burada oturuyorlar. Hemen hemen her yere baktık ama fiyatlar inanılmaz derecede dudak uçuklatacak seviye'de. Bu durumdan baya bir rahatsız olduk. İnternetten bakmadığımız inşaat firması kalmadı. Eşe dosta tanıdığa herkese sorduk soruşturduk. Herkes bir yer tarif etti fakat bütçemize uygun değillerdi. Bütçemize uygun olsa bile istediğimiz gibi değildi ve tam vazgeçerken internette Sakarya Karasu evleri bölgesinde ki yazlıklarını buldum. Kendi kendime buda pahalı bir yerdir dedim. Bende sizler gibi yorumları okudum. İrtibat numarasından yetkili birisiyle konuştum. Bizi davet ettiler. Hiçbir yerde bu kadar güzel bir muamele görmedik. Bize detaylı bilgi verdiler. Sonra eşimle konuştuk ve sanırım bulduk dedim. Eşimin de çok hoşuna gitti ve atladık Sakarya Karasu'ya gittik.  Bizi çok hoş karşıladılar ilk başta çay ikram ettiler, güzel bir yemek yedirdiler, uzun uzun konuştuk sonra yazlıkları görmeye gittik. Gayet güzel bulduk daireye girdik. mutfağı çok hoştu. Banyosu çok şıktı. Bahçeyi dolaştık ağaçlar falan güzel temiz hijyenik büyük bir havuzu vardı. Ayrıca kiralık yazlıklarda var eşimle en ince ayrıntısına kadar her tarafı gezdik ama burada hepsini anlatamam tabi ki gidip görmeniz gerek anlatılmaz yaşanır adeta. Hiçbir sakınca bulmadık. Sonra ofise geçtik çay eşliğinde konuşmaya devam ettik bize çok güzel bir fiyat sundular  ve  almaya karar verdik. Gerçekten bu kadar uyguna mağal olacağını tahmin etmezdim. Hemen tapu senet işlemlerini başlattık Noter'de evrakları imzaladık. Şuan yazlığımızı aldık istediğimiz zaman gidebiliyoruz. Gayet konforlu, herkese tavsiye ederim. Ayrıca Karasu Ekşioğlu evlerine de baktık yakında buradan da bir daire alacağım hatta işimi de buraya taşımayı düşünüyorum. Gayet memnunum size de öneririm bir gidin görün derim pişman olmazsınız.                       


Herkese selamlar ben Akif Sönmez. İstanbul’un Şişli semtinde yaşamaktayım. Yaşım 40 serbest meslek sahibiyim. Evliyim 2 oğlum var birisi 13 diğeri 15 yaşında. İstanbul'un trafiğinden, gürültüsünden bıktım usandım. Daha sakin bir yerde yaşamak benimde hakkım dedim kendi kendime ve taşınmaya karar verdim. Eşim ilk başta hoş karşılamadı ama ikna ettim. Yaklaşık bir hafta nereye yerleşelim diye tartıştık ama bir türlü karar veremedik sonra eşim Silivri dedi. Bana da güzel bir fikirmiş gibi geldi. Arkadaşlarıma da bahsettim ve bir dostum Sakarya Karasu evlerinden, yazlıklarından ve Ekşioğlu inşaattan bahsetti. İnternetten bana gösterdi, öve öve bitiremedi. Kendisinin Karasu'da yazlığı varmış ve gayet memnunmuş. Bana Karasu'da çalışan yetkili bir arkadaşının telefon numarasını verdi. Bende aradım ve görüştüm bana Karasu evlerini tanıttı ve gayet hoşuma gitti. Söyledikleri inanılır gibi değildi. Neyse davet ettiler bende eşimle konuştum ona anlattım ve onunda hoşuna gitti. Eğer anlattığın gibiyse çok güzel dedi. Eşimle beraber boş bir günümüzde Karasu evlerini görmeye gittik. Bizi karşıladılar ve ofise götürdüler. karnımızda acıkmıştı doğrusu. Güzel bir yemek yedik. Sonra kahve eşliğinde detaylı bilgi verdiler. Yetkilinin söyledikleri çok ilgimi çekmişti. Eşimde beğendi ve hadi gidelim görelim dedik. Ev dublexti kapısı çelik ve sağlamdı. Evin iç mimarisi gerçekten mükemmeldi. İstanbul'da olsa böyle bir daireyi almaya gücümüz yetmezdi. Kapının hemen önünde mutfak vardı. Yanında geniş ferah bir salon, deniz manzarasıyla insanin resmen içini açıyordu. Salonun karşısında bir oda ve üst kata çıkan merdivenler. Merdivenler ahşap ve oldukça şıktı. üst katta karşı karşıya 2 adet oda vardı. Balkon oldukça büyük ve güzeldi. Denizle karşı karşıyaydı balkonumuz. Karasu'da satılık yazlık daireyi gerçekten çok beğendik. Ardından siteyi gezdik. Çocuklarımın rahatça oynayabileceği park mevcuttu. Neyse bunlar saymakla bitmez kısa keseceğim. Tekrar ofise geçtik bize makul bir fiyat sundular ve kenarda köşede biriktirmiş olduğum para yetiyordu. Ertesi hafta noterde işlemleri tamamladık. Eve taşındık. Komşularımız çok iyi insanlardı. Artık İstanbul'un gürültü ve trafiğinden uzaktım. Dairem çok konforlu anlattığım gibi. Sizlere de tavsiye ederim kesinlikle pişman olmayacaksınız. Kalan daireleri de kimse kapmadan almanızı öneririm. İyi akşamlar diliyorum.                       


Herkese iyi günler. Ben Nadir Çanakçı. Antalya'da oturuyorum. 37 yaşındayım. Eşimle 3 sene önce boşandık. Çocuklarım ise eşimle beraber İstanbul'da yaşıyorlar. 3 senedir tek yaşıyorum. Antalya'dan taşınmak ve buralardan uzaklaşmak istiyordum. İstanbul'da satılık evler için bir araştırma yaptım. İstanbul'dan güzel bir satılık ev aradım. Bütçeme göre aradığım gibi evler çok pahalıydı. İstanbul'da ev satın almak gerçekten çok zordu. Birkaç illerde de aradım fakat istediğim gibi bir yer bulamadım. Bir iki yer buldum. İzmir'e gittim ama oturacağım sitenin insanlarını beğenmemiştim. Oraya ısınamamıştım. Sakarya'dan bakıyım dedim kendi kedime. Baktım, araştırdım ve Karasu evlerini buldum. Ekşioğlu inşaatın bize sundukları çok güzel projeydi. Hemen iletişime geçtim. Çalışan arkadaşlar beni karşılayacaklardı ve gezdireceklerdi. Arkadaşlarla önce bir yemek yiyerek sohbet, muhabbet ettik. Karasu evleri hakkında çok bilgi aldım. Gerçekten çok uygun ve çok güzel yerler. Neyse yemeğimizi yedikten sonra arkadaşlar siteye götürdüler. Bir güzel gezdirdiler. Sitenin içerisi mükemmeldi. Gezerken ağzım açık kalmıştı resmen. Böylesine güzel yeri kaçırmak istemezdim doğrusu. Havuzuyla, deniziyle ve yeşillik dolu çevresiyle insanı şaşırtıyordu. Dairelerde çok güzel, ferah ve rahattı. Tam aradığım evdi burası. Eğer yazlığa ihtiyacınız varsa Karasu Yazlıklarına gelin. Ekşioğlu projesi her şeyi düşünüyor. Ben hemen tapu, senet işlemlerini başlatmak istedim. Bir an önce bu evde oturmak istiyordum. Burada çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağımı biliyordum. Buralar şuan çok uygun bir fiyatta olsa da, ileride büyük bir artış olacak. Yani geleceğe yatırım söz konusu olabilir. Karasu evlerini ya da yazlıklarını satın alarak her türlü kazanıyoruz. Hem maddi açıdan hem manevi açıdan böyle bir fırsat elinize düşmüşken kaçırmayın. Şuan büyük bir hızla Karasu evleri ve yazlıkları satılıyor. Eş, dost ve akrabalarınıza bildirin ki mutlu bir hayat sürdürebilsinler. Ekşioğlu'na çok teşekkür ediyorum.  Bana bu fırsatı sundukları için. Böyle bir fırsatta geri tepilmeyecek kadar iyi. İletişim kurmak istiyorsanız internet sitesi üzerindeki numarayı arayıp ulaşabilirsiniz. Ben kazandım ve çok mutluyum. Sizde kazanıp mutlu olabilirsiniz.