Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Karasu evleri Ekşioğlunda kampanyalar

Sakarya'nın Karasu ilçesi Türkiye'nin en başta gelen tatil beldelerinden biri haline gelmiştir. Özellikle 28 kilometre uzunluğundaki sahili sayesinde her yaz yüzbinlerce tatilci Karasu evlerini tercih etmektedir. Bunun elbette bir çok sebebi var fakat ilk başta gelen sebeplerden bir tanesi elbette İstanbul'a yakınlığı diyebiliriz. Aynı Zaman'da diğer büyük sebep ise sahilinin çok uzun olması. Böylelikle ne kadar kalabalık olursa olunsun hiçbir şekilde rahatsız verici bir durum ortaya çıkmıyor. Karasu sahilinin mavi bayrak alması da tabi ki büyük faktörlerden bir tanesi. Karasu evlerini anlatmakla bitiremeyiz elbette, fakat çok önemli diğer faktör ise yaklaşık 20 yıldır Karasu'da ciddi yatırımlara imza atan Ekşioğlu inşaattır.

Ekşioğlu İnşaat karasu evlerindeki harika fırsatlar sunuyor. Karasu evleri artık sadece bir tatil beldesi olmaktan çıktı. Aynı Zaman'da çok ciddi yatırım aracı haline geldi. Elbette bu yatırım sadece yerli değil aynı zamanda yurt dışından özellikle Arap ülkerinden çok ciddi talep artışı gösterdi. 2015 yılında satılan daire ile şuan 2016 kasım ayında ki fiyat farkı tam 60.000 TL. Yani 1 yıl gibi bir sürede 60.000 TL kazanç elde etmiş karasuda dairesi olanlar. Bu kazanç tam gaz devam edecektir. Özellikle İstanbul'da devam eden köşe projesi ve Karasu limanı projesinden sonra şuan ki mevcut fiyatların 2 katı olması bekleniyor.

Ekşioğlu inşaat Karasu evlerinde güzel kampanyalara imza atıyor demiştik. Kısaca özetleyecek olursak, Ekşioğlu inşaat karasuda isterseniz konut kredisi, isterseniz de 24 ay sıfır faiz vade farksız elden senet seçeneği ile daire sahibi olabiliyorsunuz. Ya da 12 ay elden senet yapıp 12 ay sonra da kredi kullanabilirsiniz. 10 bin Peşin hemen taşın sloganı ile dillere destan olan Ekşioğlu inşaat, küçük yatırımlarını birikime çevirmek isteyenlere sesleniyor. Aynı zamanda hem yazlık sahibi, hem de ciddi anlamda yatırım yapmış olacaksınız. Siz de Karasu evleri Ekşioğlu İnşaat’a ulaşmak daireleri yerinde görmek ya da yatırım yapmak isterseniz bizlere dilediğiniz zamana ulaşabilirsiniz. Paranızı yastık altında değil, toprak üstünde tutun. Ekşioğlu İnşaat Karasu.