Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Karasu Evleri Kazandırıyor

Sakarya'nın Karasu ilçesinin adını son zamanlarda duymayanlarımız yoktur diyebiliriz. Tatil beldesi olarak bilinen Sakarya Karasu artık sadece tatil beldesi olmaktan çıkmış durumda. Çok ciddi anlamda yatırım bölgesi haline gelen Sakarya Karasu, yatırımcıların dikkatini çekmeyi başardı. Üstelik sadece yerli değil aynı zamanda yabancı yatırımcıların da çok fazla dikkatini çekmeye başladı diyebiliriz. 2013 yılında İstanbul'da yapılan 3.köprünün bağlantı yollarının Karasu'dan geçeceği haberinden sonra karasu evlerine olan talep gün geçtikçe artmaya devam etti. Yapımı devam eden projeler tamamlandıktan sonra adeta Karasu-İstanbul arası ortalama 1 saat gibi bir mesafeye düşecektir. Yani İstanbul'un arka bahçesi diye adlandırabiliriz Sakarya Karasu'yu.
28 km kum plajı ile Avrupa'nın en büyük 2.kum plajına sahip olan Sakarya Karasu, hem yazlıkçıların hem de yatırımcıların yüzlerini güldürmeyi başardı. 2013 yılında ortalama 55 bin TL ye satılan dairelerin fiyatları şuan 130 bin TL bandında... 2017 yılına geldiğimizde ise tahmini rakamlar 1+1 daireler için 190 bin civarında olacaktır. Yani Karasu evleri hem yatırım hem tatil için bulunmaz bir fırsat diyebiliriz.
Karasu'dan yazlık düşünenler ya da yatırım yapmak isteyenlerin elbette aklına gelen ilk isim Ekşioğlu İnşaat oluyor. Sadece Karasu'da 17 bin adet konuta imza atmış olan Ekşioğlu İnşaat hem karasu'ya hem karasu'dan yazlık almak isteyen müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Kışın 55 bin nüfusa sahip olan Sakarya Karasu, yazın 600 Binden fazla misafire ev sahipliği yapıyor.
Sadece 3.köprü projesi değil, aynı zamanda Karasu'ya büyük etki gösteren diğer faktör iste Liman Projesidir. Karasu'da kasım ayında faaliyete geçmesi planlanan Karasu Limanı çok ciddi anlamda Sakarya Karasu'ya değer katacaktır. Siz de yatırım yapmayı ya da yazlık sahibi olmayı düşünüyorsanız karasu evleri için yatırım yapmayı gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Çok ciddi anlamda kar elde edip aynı zamanda İstanbul'un hemen arka bahçesinde bir yazlık sahibi olabilirsiniz.