Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Karasu Evleri Satılık Yazlıklar

Sakarya'nın Karasu ilçesinden ne zaman bahsedilse herkesin aklına elbette tatil beldesi olduğu akla geliyor. Özellikle İstanbul'a yakınlığı ile dikkatleri üzerine çeken karasu evleri satılık yazlıklar yediden yetmişe herkesin dilinde dolaşıyor. Güzel havuzlu daireleri, eşsiz temiz ve 28 kilometre uzunluğunda ki plajı ile karasu kendinden çok söz ettiriyor. Elbette sadece bunlar değil, bunlarla birlikte aynı zamanda doğa güzellikleri ile de ön plana çıkıyor Sakarya Karasu. Maden deresi, Acarlar Longozu gibi doğa harikalarını da içerisinde barındırıyor. 
Yazımızın başında karasu evleri denince akla gelen ilk şey Karasu ile alakalı yazlık, tatil ya da deniz havuz demiştik. Fakat bunun yanı sıra artık Sakarya Karasu denince akla sadece deniz,havuz gelmiyor. Şuan Sakarya Karasu denince akla, Türkiye'de yatırımın başkenti geliyor. Çünkü 2013 yılında açıklanan karasu evleri satılık yazlıklara yapılacak olan yatırımlar doğrultusunda Sakarya Karasu'da yazlıklar ciddi anlamda tavan yapmış durumda.
Sakarya Karasu'da yatırım adresi genelde yazlıklardan oluyor. Yani Karasu'da daha çok havuzlu site içerisinde, denize yakın yazlıklar ön plana çıkıyor. Karasu Evleri hakkında detaylı bilgi edinmek isteyenler diğer makalelerimizden göz atabilirler.
Karasu evleri satılık yazlık daireler sürekli bahsettiğimiz gibi çok ciddi anlamda prim yapıyor. Her yıl ortalama %40 civarlarında bir prim yapma oranına sahip diyebiliriz. 
Gerek yere gerek ise ulusal basında sıkça duyduğumuz karasu evleri en dikkat çekici iki özellik ile biliniyor. Bunlardan bir tanesi, İstanbul'da yapımım tamamlanan ve 2017 sonlarında bağlantı yollarının biteceği Yavuz Sultan Selim Köprüsüdür. Bu proje ile birlikte İstanbul ile Karasu arasındaki 180 km olan yol mesafesi ortalama 85 km gibi kısa bir mesafeye düşüyor. Yani, şuan 2 saat gibi bir sürede gittiğimiz Karasu'ya, bağlantı yolları tamamlandıktan sonra 1 saat gibi kısa bir sürede gidebileceğiz. Diğer büyük fırsat ise, Karasu'ya feribot projesidir. Yapımı devam eden Karasu limanı 2017 de aktif hale gelmesi planlanıyor. Böylelikle İstanbul Kartal ve Yenikapıdan feribota bindikten sonra ortalama 45 dakika gibi bir süre içerisinde Sakarya Karasu'ya gelebileceksiniz.
Tabi ki bu bahsettiğimiz fırsatlardan çok daha fazlası mevcut. Örnek verecek olursak Karasu'ya şuan Marina projesi düşünülüyor. Yani özet geçecek olursak, hem yatırım hem tatil demek kesinlikle yanlış olmaz. Siz de karasu evleri yazlıklarına bakmak görmek isterseniz ekşioğlu inşaatı arayabilirsiniz.
Geleceğine çok parlak bakılan Sakarya Karasu'dan siz de bir an önce hem yatırım hem yazlık sahibi olmalısınız. 
Küçük birikimlerinizi, büyük yatırımıa çevirme fırsatı fazlasıyla karasu evlerinde bulunuyor. Yatırımlarınız yastık altına değil, toprak üstüne yapmanızı tavsiye ederiz. Bu konuda yine Ekşioğlu İnşaat önderlik ediyor. 10 Bin Peşin Hemen Taşın sloganı ile dillere destan olan Ekşioğlu İnşaat, 10 Bin tl si olan herkesi daire sahibi yapmaya devam ediyor. Üstelik ister sıfır faiz elden senet seçeneği, isterseniz konut kredisi. Hemen tapu, hemen teslim. Karasu evleri satılık yazlıkları görmek isterseniz ekşioğlu inşaatın ücretsiz servislerinden faydalanabilirsiniz.