Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Karasu evleri satılık yazlıklara mektup

Merhabalar, ben İstanbul'dan Levent Türkan. İstanbul Çekmeköy'de esnafım. Ufak bi marketimiz var. 2 çocuk babasıyım, ailemizle birlikte kendi dairemizde geçinip gidiyoruz. Biz her sene hastalık falan olmazsa yazları 1 hafta 10 günlüğüne tatile gideriz. Güzel güzel tatilimizi yapar kafamızı dağıtır stresimizi atarız. Geçenlerde benim ufak çocuk baba bu sene tatile nereye gideriz dedi, bakın araştırın dedim. Ertesi gün bu sene karasu evlerinde tatil yapalım dediler. Daha önce duymuştum adını ama hiç gitmemiştik tabi. Olur dedim araştıralım. Sonra Karasu'yu araştırmaya başladık ufaktan. Tabi benimle birlikte ev ahalisi de araştırma yapmış. Benim ufak çocuk baba, sadece tatil yapacağımıza, alıcı olarak gitsek karasu satılık yazlık baksak nasıl olur dedi? Aslında mantıklı bir şey söyledi. Artık tesadüf mü nasip mi, o akşam da televizyonda karasu evlenin reklamlarını gördük. Sonra bir baktık ki Ekşioğlu İnşaat Karasu'nun yarısına inşaat yapmış neredeyse. Güven problemi de yok yani. Neyse ailecek en iyisi müsait bir vakitte gidelim şu karasu evlerine bakalım dedik. Bu arada tabi çocuklar beni sıkıştırıp duruyorlar. Baba ne zaman gideriz, ne zaman gideriz diye. Bende madem o kadar istiyorsunuz bu hafta sonu gidelim bakalım şu karasu satılık yazlık dairelere dedim.
Cumartesi sabah bindik arabaya, ortalama 2 saat sonra Karasu'ya gelmiştik. Ben bu kadar yakın olduğunu bilmiyordum gerçekten. Yani günü birlik bile gidip gelinilebilir. Karasu'ya vardıktan sonra, geze geze yavaş yavaş ilerledik hep. Çarşısı falan çok hoşuma gitti. Fakat, hele o sahile inince. Gerçekten o kumsalı denizi.. Tek kelimeyle harika. Daha önce niye gelmemişiz diye düşündük hemen. Hatta ben bilseydim bu kadar yakın olduğunu, hele bir de denizinin etrafın bu kadar güzel olduğunu mutlaka günübirlik kaçıp gelirdim.
Neyse fazla uzatmayalım, sonrasında sahilde de gezdik ve Ekşioğlu İnşaat'a uğrayalım bi yazlıklara bakalım dedik. Zaten Karasu'ya gelince her yerde Ekşioğlu inşaat tabelaları var. Ekşioğlu İnşaatın ofisine geldik. Sağ olsun arkadaşlar çok ilgilendiler, hemen ikramlarda bulundular. Ben fazla vaktimiz yok, bir an önce bakalım İstanbul'a dönelim dedim. Çünkü dükkanı emanet bırakmıştım yakın arkadaşıma. Neyse Ekşioğlu'ndan arkadaşlar bizi gezdirmeye başladılar. Ekşioğlu City projesine girdik en son. Gerçekten baka kaldım. Sanki 5 yıldızlı otel gibiydi. Zaten oraya girince hanım çoluk çocuk, biri kolumdan çekmeye başladı, öbürü diğer kolumdan. Anlayacağınız buradan yazlık alacağız, kaçışı yok :)
Neyse Ekşioğlu City de güzel bir daire beğendik. Ben hadi dönelim tekrar geliriz dedim ama benim de göndüm ve aklım dairede kaldı. Ya satılırsa nasıl olur, nasıl yaparız diye. Ailem de baskı yapınca, hadi dedim ofise geçelim. Son bir kez ofiste konuşalım, ödeme şartlarını falan tam olarak. İnan'ın ofise girdik, 10 dakika sonra bir baktım ki sözleşmeyi imzalıyoruz. Sadece ailemin baskısıyla da değil, ben de daireyi gerçekten çok beğendim, satılsın istemedim. Ailem çok mutlu oldular. Sözleşmemizi yaptıktan sonra, tekrar Ekşioğlu city ye gittik, bu sefer kendi dairemizi görmeye gittik. Artık ben de karasu satılık yazlık sahibi olmuştum. Çok mutlu olduk, hatta keşke daha önce böyle bir şey yapsaydık dedik. Ekşioğlu inşaata çok teşekkür ediyoruz, böyle güzel yaşam alanları inşa ettikleri için. Aynı zamanda alım konusunda yani ödeme noktasında yardımcı oldukları için. Karasu evleri gerçekten harikaymış. Gezmeye diye geldik, ev aldık döndük.