Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Karasu Evlerinde Senetle yazlık

Sakarya’nın Karasu ilçesindeki yazlıkları bilmeyenimiz yoktur sanırım. İstanbul’a yakınlığı ile ön plana çıkan Sakarya Karasu evleri Türkiye’nin en gözde tatil beldelerinden bir tanesi olmayı başardı diyebiliriz. Bunda en büyüt etkenlerden bir tanesi elbette 28 km uzunluğundaki saf kum plajı olmasıdır. Tatilciler İstanbul’a yakınlığından dolayı son zamanlarda Karasu evlerini çok fazla tercih ediyorlar. Sonuç itibarı ile İstanbul’dan yola çıktıktan sonra, ortalama 2 saat gibi süre içerisinde Karasu’ya gitmiş oluyorsunuz. Sakarya Karasu’daki daireler elbette sadece yazlık olarak kullanılmıyor. Aynı zamanda kışında dilediğiniz gibi oturabiliyorsunuz elbette. Bunun sebebi ise Karasu’daki bütün dairelerde doğalgaz mevcuttur.
Karasu evleri elbette sadece bunlarla da sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda dilediğiniz zaman kiraya da verebiliyorsunuz. Üstelik Karasu yazlık bölge olduğu için yazın aylık en az 2.500 TL kira geliriniz oluyor. Yani özet geçecek olursak Karasu’daki bir dairenin yıllık size en az ortalama 12.000 TL gibi bir gelir sağlıyor.
Şimdi gelelim asıl konumuza, karasu evlerini elden senet ile nasıl alabiliriz? Sorusuna…
Burada devreye Ekşioğlu İnşaat giriyor. Ekşioğlu İnşaat’ı anlatmaya gerek duymadan direk konuya girelim. Ekşioğlu İnşaat Türkiye’nin her yerinde inşaatlarına devam ediyor fakat ağırlıklı olarak Karasu ilçesinde inşaatlar yapılıyor. Bunun sebebi ise Karasu’ya yapılan yatırımlar elbette. Ekşioğlu İnşaat’ın yapmış olduğu karasu evlerinde isterseniz konut kredisi kullanarak daire sahibi olabilirsiniz. Fakat konut kredisi istemeyenler ise karasuda elden senet ile daire sahibi olabiliyorlar.
Ekşioğlu İnşaat Karasu’da bazı dairelerde 36, bazı dairelerde ise 24 aya kadar sıfır faiz vade farksız elden senet yapıyor. Üstelik aldığınız daireye hemen taşınabiliyorsunuz. Nereden baksanız 0 faiz elden senet ile daire almak gerçekten çok büyük bir artı olması gerek. Aynı zamanda Ekşioğlu İnşaat’ın yaptığı diğer bir güzellik ise, Karasu’da elden senet ile ödeme yapmak isteyenlere, ödeme planlarını istedikleri gibi belirleme şansı da veriyor. Peki bu ne demek? Bu şu anlama geliyor, isterseniz 24 ay boyunca eşit taksitlerle ödeyebilir, dilerseniz aylık bin lira ödeyip ara ödemelerde koyabilirsiniz. Bu tamamen size bağlı. Yani Ekşioğlu İnşaat sizlere elbette bazı kural çerçevesinde dilediğiniz gibi ödeme planı sunuyor. Özellikle karasu evlerine yatırım yapmak isteyenlerin çok tercih ettiği bir ödeme şeklidir karasuda elden senet ile daire almak. Bunun sebebi ise, sıfır faiz ile daire alındığı için ciddi anlamda faizden kurtulmanız oluyor. Karasu’da çok ciddi yatırımların gerçekleştiğini hemen hemen hepimiz bilmekteyiz. Şuan İstanbul’da yapılan 3.köprü Yavuz Sultan Selim köprüsünün Karadeniz Sahil yolu bağlantısı Karasu’dan geçiyor. Yani bu şu anlama geliyor, Yavuz Sultan Selim köprüsünün bağlantı yolları tamamlandıktan sonra ortalama İstanbul-Karasu arası 85 km gibi bir mesafeye düşecektir. Şuan İstanbul’dan Karasu’ya gidenler bilirler, İstanbul-Karasu arası şuan ortalama 2 saat gibi bir süre tutuyor. Yani tam olarak İstanbul Mecidiyeköy’den 180 km mesafeye sahip. Fakat Yavuz Sultan Selim köprüsünün bağlantı yolları tamamlandıktan sonra bu mesafe 85 km ye inecektir. Yani İstanbul’dan çıktıktan sonra ortalama 1 saat gibi kısa bir sürede Sakarya Karasu’da olabiliyorsunuz.
Aynı zamanda karasu evlerini görmek isterseniz Ekşioğlu İnşaat’ın düzenlemiş olduğu ücretsiz servisler bulunmaktadır. İstanbul’un her yerinden evinize yakın bir yerden sizleri misafir edebiliyoruz. Siz de yazlık sahibi olmak ya da yatırım yapmayı düşünüyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Temelinde güven ve huzur var sloganı ile sizlere hizmet veren Ekşioğlu İnşaat Karasu evlerinde senetle yazlık sahibi yapmaya devam ediyor.