Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Ekşioğlu İnşaat Karasu'da yatırımlarına hızla devam ediyor. Çok hızlı bir şekilde karasu satılık yazlıklarının arttığını hepimiz görmekteyiz. Yazılarımızda da sürekli bahsettiğimiz gibi 1014 yılında ortalam 70 bin TL olan dairemiz, 2015 yılında 120 bin sularında olmuşlardır.

İstanbul'da yapımı devam eden 3.körpü'nün bağlantı yollarının 2016 yaz aylarında aktif ve kullanılabilir hale geleceğini Başbakan'ımız duyurmuştur. Hal böyleyken herkesin tahmin ettiği gibi 2016 yaz aylarında karasu yazlıklarının fiyatları çok daha fazla artacaktır. Bu fırsatı gerek yerli gerek ise yabancı yatırımcılar hızla devam ettiriyorlar. Ekşioğlu inşaat yıllardan beri devam ettiği projelerine Karasu'da hız kesmeden devam etmektedir.

01.02.2016 tarihinde Ekşioğlu İnşaat Karasu'da Lansmana özel bir proje ile sizlerin karşısına çıkıyor. Yeni projesinde 74.500 TL lansman fiyatı ile gerek yazlık düşünenlere gerek ise yatırımcılara çok büyük imkan sunuyor. Ekşioğlu Küçük Boğaz sitesinde 1+1 ve 2+1 dubleks daireler mevcuttur. En önemlisi ise sadece fiyat avantajı değil, onunla birlikte 36 aya kadar sıfır faiz vade farksız elden senet ile de daire sahibi olabileceksiniz. Karasu'da 2016 yaz aylarından itibaren fiyatların %40 artış olması bekleniyor. Ekşioğlu Küçük Boğaz sitesi gerçekten fiyat olarak çok büyük bir avantaj...

Ekşioğlu inşaat Karasu satılık yazlık fiyatlarında, bahsettiğimiz gibi lansmana özel bir fiyattır. Normalde 74.500 TL gibi rakamlar Karasu'da hemen hemen mümkün gözükmemektedir. O yüzden Karasu'da daire düşünenler için ellerini çabuk tutmalarını tavsiye ederiz...

08.02.2016
Küçük Boğaz Sitesi

Yukarıdaki yazılarımızda bahsettiğimiz gibi Ekşioğlu İnşaat Karasu'da küçük boğaz sitesi satışa henüz yeni açtı. Fakat satışa açıldıktan bir gün sonra çok ciddi şekilde dairelerimiz tükenmeye başladı diyebiliriz. Özellikle yatırımcıların gözde yeri olan Küçük Boğaz sitesi karasu satılık yazlık arayanlar için adeta bulunmaz bir fırsat.
Karşısında Karasu Adliyesi, Karasu devlet Hastanesi ve yapımı Alışveriş merkezi olan Ekşioğlu Küçük Boğaz sitesinde, Karasu'da yazlık düşünenler geç kalmamanızı tavsiye ederiz. 24 ay ve 36 ay sıfır faiz imkanı da sizleri bekliyor.

Ekşioğlu İnşaat yaklaşık 20 yıldır Karasu'da yatırımlarına hızla devam ediyor. Bunun sebeplerinden bir tanesi ise son zamanlarda gördüğümüz gibi devlet yatırımlarının karasu'ya akın etmesi diyebiliriz. Ekşioğlu İnşaat 7 den 70 e herkesi daire sahibi yapana kadar lüks konutlarını inşa etmeye devam edecek.
Her zaman bahsettiğimiz gibi yılda ortalama 1.500 aileyi daire sahibi yapmanın vermiş olduğu mutluluk ile, çalışmalara hız kesmeden devam edilecektir. 2016 temmuz ayından sonra karasu satılık yazlıklarını tanıyamayacağız desek yeri olabilir. Elbette bunun bir çok sebebini sayabiliriz ama en başta gelen sebeplerden bir tanesi yapımı tamamlanacak olan 3.köprü projesi. İstanbul-Karasu arasını 50 dakikaya düşürecek olan proje...
İstanbul'un arka bahçesinde ki saklı cennet olarak adlandırılan karasu'da daire almayanlara ısrarla sesimizi duyurmak istiyoruz. Fiyatlar çok daha fazla yukarı çıkacaktır.Karasu satılık yazlık almayı düşünenlere biraz daha hızlı olmalarını tavsiye ederiz.

Yaz tatilinizi evinizde yapın !

Havaların ısınması ile yazlıkçıların harekete geçmesi de geç olmadı. Bir çok yayın organında Ekşioğlu İnşaat'ın karasudaki konutlarını herkes takip ediyordur. Karasu satılık yazlık arayanlar, bu aralar kampanya fiyatları ile çok alırken ciddi kar elde edebiliyorlar. Son zamanlarda karasu'ya olan yatırımlar arsa fiyatlarının artması ile birlikte çok ciddi şekilde artış göstermektedir. Fakat asıl konu, gerçek artışın 2017 yılının başında beklenmesidir. Karasu'da yapımı devam eden projeler aktif olduktan sonra şuan konuşulan rakamların çok daha üstüne çıkacağının herkes tahmin ediyordur. Bu yüzden sıklıkla bahsettiğimiz gibi sadece karasuda yazlık değil aynı zamanda yatırım açısından da çok büyük imkan arz etmektedir. Yabancı yatırımcıların bile gözde yeri haline gelen Sakarya Karasu'da yerinizi almanın tam vakti diyebiliriz. Ekşioğlu İnşaat Şubat 2016 da başlattığı bir kampanya ile kısa süreliğine de olsa fırsat kovalayanların yüzünü güldürmeyi başardı. 75 bin TL'ye havuzlu site içerisinde denize yürüme mesafesinde bir daire almak şuan için mümkün. Ekşioğlu İnşaat'ın karasu'da açmış olduğu göl evleri projesi adete harika bir fırsat desek yeridir. Devlet yetkililerinin açıkladığı 3.köprü projesinde, İstanbul-Karasu arası mesafe 1 saate ineceğinden yoğunluğun çok fazla olduğunu söyleyebiliriz.
Ekşioğlu İnşaat 10 bin TL si olan herkesi daire sahibi yapıyor. Üstelik isteyene sıfır faiz elden senet imkanı, isteyene banka kredisi. Müşterilerimiz ödeme şekillerini kendileri belirliyor. Yaklaşık 20 yıldır sadece karasu'da 15 binin üzerinde konut inşa eden ekşioğlu inşaat her yıl ortalama 1.500 daire inşa edip, 1.500 kişiyi daire sahibi yapıyor. Bu konuda müşterilerimizden gelen tepkiler, bizleri oldukça memnun ediyor.
Ekşioğlu inşaat Karasuda satılık yazlık inşa etmeye devam ediyor. Herkesi geç olmadan karasuya hem tatil yapmaya hem yatırım yapmaya devem ediyoruz.

Karasu'da projelerine hızla devam eden Ekşioğlu inşaat, şubat ayında açtığı Göl evleri projesi ile adeta inanılmazı gerçekleştirdi. 2 hafta da Göl evleri projesinin %60 ını satmayı başardı. Karasuda satılık yazlık arayanların ilgisini ciddi şekilde çekmeyi başardı. Projemizin tam karşısında Karasu'da ilk olan bir alışveriş merkezi yapılıyor. Alışveriş merkezinin hemen yanında ise Karasu devlet hastanesi mevcut. Ekşioğlu inşaatta hem yatırım hem tatil devam ediyor.

Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu'da her yıl ortalama 1500 daire ve yazlık teslim ediyoruz.

Her yıl 7-8 yeni projeyi müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Bu projelerin tanıtım çalışmalarını televizyon, radyo, gazete ve internet gibi ortamlarda elbette yapıyoruz ama bunlardan daha değerli bir tanıtım aracımız daha var.

O da sizlersiniz.

Karasu Ekşioğlu İnşaat'tan daire alan müşterilerimiz kendileri o kadar memnun kalıyor ki eşine, dostuna, akrabasına, komşusuna, iş arkadaşına da tavsiye ediyor.

Cumartesi ve Pazar günleri Karasu'ya yaptığımız turlarda servisimizle ağırladığımız müşterilerin önemli bir bölümü bu tavsiyeler üzerine geliyor.

Bu durum sadece yazları birlikte tatil yapma isteğinden kaynaklanmıyor.

Karasu satılık yazlık ve Karasu satılık dairelerimiz yatırım için de çok avantajlı.

İki yıl önce 59 bin TL'ye sattığımız 2+1 yazlıklarımız şu an benzeri yeni projelerde 140 bin TL'den müşteri bulmakta.

% 100'den fazla kazanılan prim Türkiye'nin hiçbir yerinde yok.

İstanbul'da dahi böyle bir yatırım ve kazanç fırsatı olmadığı için müşterilerimiz Ekşioğlu İnşaat Karasu'yu tercih ediyor.

Ekşioğlu İnşaat'ın tercih edilmesinde marka değerinin ve güvenilirliğinin de şüphesiz büyük payı var.

Topraktan/Projeden Karasu'da daire ve Karasu'da yazlık alan müşterilerimiz hiçbir zaman pişman olmadılar.

Hem tatillerinin tadını çıkardılar, hem de daire ve yazlıklarının prim yapmasının keyfini yaşadılar.

Şimdi sıra sizde.

Hem sizi hem yakınlarınızı Karasu'ya bekliyoruz.

Her bütçeye uygun 24-36 ay faizsiz taksitlerle Ekşioğlu İnşaat'ta Karasu satılık daire ve Karasu satılık yazlıklar sizleri bekliyor.

İstanbul'dan haftasonu ücretsiz servislerimizden faydalanmak için 0212 590 80 00 ve 0542 451 13 14 numaralı telefonlardan bizleri arayabilir, bilgi alabilir, servislerimizde yer ayırtabilirsiniz.
Ekşioğlu inşaat da kampanya var tam gaz devam ediyor. Artık yaz geldi ve Karasu'da satılık yazlık düşünenler ellerini çabuk tutmak zorundalar çünkü herkesin bildiği gibi yazlık yazın çok ciddi değer kazanır ve çok ciddi pirim yapar. Eğer sizde Karasu'da satılık yazlık almayı düşünüyorsunuz elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz. Dilediğiniz zaman ekşioğlu inşaatın dairelerine gelip görebilir ücretsiz servislerimizden yararlanabilirsiniz.

EKŞİOĞLU İNŞAAT'A GÜVENİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Karasu'nun en güzel projelerinden biri olan Göl Evleri'nden daire sahibi olmak istediler. Ve bir çivi dahi çakılmamıştı...

Ama %100 satıldı...
10Bin peşin 24 ay senet seçeneğiyle dairelerine sahip oldular...

Karasu Devlet Hastanesi'nin Karşısında yeni bir yaşam merkezi kuruluyor...
0212 590 80 00 numaralı telefonlardan çağrı merkezimizi arayabilir, diğer dairelerimiz ve yeni projelerimiz için ücretsiz turlarımıza katılabilirsiniz...

3 HAFTA İÇİNDE %100'Ü SATILAN GÖL EVLERİ PROJESİ YÜKSELMEYE DEVAM EDİYOR....

YALI SİTESİ NEREDEYSE TAMALANDI...
VE SATIŞA HAZIR NAZIR....

Ekşioğlu İnşaat‘ın Karasu’daki butik sitelerinden biri Yalı Sitesi.

Büyük bir site yerine daha sakin, daha huzurlu bir site arıyorsanız adresiniz Yalı Sitesi.

Daireler geniş, ferah ve kullanışlıdır.

Dileyen müşterilerimiz Amerikan mutfaklı, dileyen müşterilerimiz bağımsız mutfaklı dairelerden satın alabilir.

27 dairelik sitemizde tüm katlarda 3'er adet 1+1 ve 6'şar adet 2+1 yazlıklarımız mevcuttur.

Karasu Ekşioğlu İnşaat‘ın son gözdesi olan Yalı Sitesi’nde 36 ay senet imkanı ile bütçenize uygun Karasu Yazlık Evleri sizleri bekliyor.

1+1 daireler 110 bin TL’den, 2+1 daireler 149 bin TL’den başlayan fiyatlarla…

Ekşioğlu İnşaat huzur ve güvenin adresi

Karasu satılık yazlık ve Karasu satılık daire denilince ilk akla gelen adres