Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Son zamanlarda yatırımın gözde yerlerinden olan Sakarya Karasu gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. İstanbul’un arka bahçesi diye adlandırılan ve 2015 yılının haziran ayında Karasu’nun turizm bölgesi olması da yatırımcıları epey hareketlendirdi. Eskiden sadece tatil beldesi olarak anılırdı Sakarya Karasu. Evet istanbul’a yakın, 28 km denizi havuzlu daireleri ve en güzel faktör bu lüx havuzlu dairelerin ucuz olmasıydı. Fakat son zamanlarda İstanbul’a yapılan 3.Köprünün Karadeniz Sahil yolunun Karasu’dan geçmesi işin rengini epey değiştirdi. Sonrasında Kartal-Yenikapı’dan kalkacak olan feribot seferlerinin de Karasu’ya yapılma kararı Karasu’nun çok kısa zamanda ne kadar farklı bir yer olacağını göstermeye başladı. Sakarya Karasu’da özellikle Ekşioğlu İnşaat’ın ismi ön plana çıkıyor. Bunun sebebi ise, Ekşioğlu İnşaatın yapmış olduğu karasuda satılık daire ve yazlıklardı. Havuzlu site içerisinde, 24 saat güvenlik, cafeteriası marketi restoranı. Sitelerde yok yok gerçekten. Ayrıca Karasu’da yapılan dairelerin tamamı denize yürüme mesafesinde olması farklı bir ayrıcalık haline geldi. Her zaman söylediğimiz gibi karasu satılık yazlık denince akla gelen ilk isim elbette Ekşioğlu İnşaatKarasu’nun gelişme ve büyümesinde de Ekşioğlu İnşaat’ın gerçekten büyük payı bulunuyor. Yatırımlarını Sakarya Karasu’ya yapan Ekşioğlu İnşaat ne kadar da haklı olduğunu zamanla herkese ispat etti. Şuan Karasu’ya yabancı yatırımcılar adeta akın etmektedir. Sebebi ise elbette para kazanmak. Yani sadece tatil değil, aynı zamanda yatırımlarını değerlendirmektir. Şu bir gerçektir ki toprak her zaman para kazandıran bir yatırım aracıdır. Yani nereden daire alırsak alalım muhakkak para kazandırır fakat önemli olan yatırımı zamanında yapmak. İşte bu yüzden şuan Karasu evleri inanılmaz bir fırsat. Hem tatil yapayım hem de ticaret yapayım diyenler karasudan satılık daire almalarını ısrarla tavsiye ederiz. Ekşioğlu İnşaat Karasu’ya yatırımlarını yapmaya devam ediyor. Fakat gün geçtikçe fiyatlar elbette artmaya devam ediyor. Bu yüzden karasuda satılık yazlık arayanların ellerini biraz çabuk tutmaları gerekmekte. Ekşioğlu İnşaat herkese şunları tavsiye ediyor. “ Para kolay kazanılmıyor, insanların kazandıkları parayı doğru yere yatırması çok daha fazla para kazanmalarını sağlar. Bunun için Karasu’dan yazlık ya da daire almalarını tavsiye ediyoruz. Ayrıca para yastık altında değil toprak üstünde değerlenir”
Ekşioğlu İnşaat Karasu’da yatırımlarına devam edecek. Karasuda yazlık arayanların adresi olmaya devam edecek. Üstelik Ekşioğlu İnşaat daire alıcılarına gerçekten inanılmaz fırsatlar sunuyor. Bunlardan bir kaçı şu şekilde; dileyene kredi, dileyene elden senet yapma imkanı mevcut. Üstelik sıfır faiz ve vade farksız. Ayrıca istediğiniz zaman karasudaki dairenizi kiraya verebiliyorsunuz. Kışın öğrencilere yazın ise yazlıkçılara kiraya vererek daire neredeyse taksitlerini kendi ödüyor. Bu imkanlar dahilinde biraz bile imkanı olan herkesin karasuda satılık dairelere bakmalarını tavsiye ederiz. Ayrıca 28 km uzunluğunda olan Avrupa’nın en büyük sahili sizlerinde bildiği gibi Karasu’da. Şuan Karasu sahilinde ciddi şekilde çalışmalar devam ediyor. Sakarya belediyesinin başlattığı Karasu Plajındaki çalışmalar Karasu’yu gerçekten çok güzelleştirdi.

Karasuda satılık yazlık arayanlar Ekşioğlu İnşaat’ın hemen hemen bütün medya organlarında reklamları görüyorlardır. Ekşioğlu İnşaat’ın edinmiş olduğu çok önemli bir misyon vardır. Bu misyon, sadece yüksek gelirle kesme değil herkese hitap etme misyonudur. Yani Ekşioğlu İnşaat herkesi daire sahibi yapabilecek fırsatları karasuda sunuyor. Emeklisinden çiftçisine, öğrencisinden asgari ücretlisine. Yediden yetmişe herkesi karasuda daire sahibi yapıyor. 10 bin Peşin hemen taşın sloganı bu mantıktan gelmektedir. Çünkü Ekşioğlu İnşaat on bin lirası olan herkesi daire sahibi yapıyor. Üstelik denize yürüme mesafasinde, havuzlu yirmi dört saat güvenlikli sitelerde. Kalan miktarı ister kredi ister senetle ödeyebiliyorsunuz. Karasuda satılık yazlıkları beğeneceğinize eminiz. Ekşioğlu İnşaat Türkiye’nin her yerinden daireleri görmek isteyenlere ücretsiz servis imkanı sunarak Karasuyu ve daireleri görme imkanıda sağlıyor.