Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Ekşioğlu İnşaat kazandırmaya devam ediyor.
Her yıl minimum %25 kar getirisi olan bir yatırım, karasuda satılık yazlıklar.

Ekşioğlu İnşaat’tan Karasu yazlıklarına kış kampanyası  

Türkiye’nin en büyük inşaat firmalarının başında gelen Ekşioğlu İnşaat bilmiş olduğunuz üzere, Türkiye’nin hemen hemen her yerinde konutlar üretmeye devam ediyor. Özellikle Sakarya’nın Karasu ilçesinde lüks havuzlu site içerisinde ki yazlıklar çok ciddi şekilde dikkat çekmeye hızla devam ediyor. Karasudan satılık yazlık düşünenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Elbette bunun en önemli sebeplerinden bir tanesi Sakarya Karasu’ya yapılan ve yapılacak olan yatırımlardır. Gerek sosyal medya gerek ise tüm basın yayın organlarından takip ettiğimiz gibi İstanbul’a yapılan 3.köprü bağlantı yolları karasudan geçiyor. Feribot seferleri için karasu sahilinde çalışmalar başladı. Bunun gibi bir sürü örnek verebiliriz aslında Karasu için. Bütün bu koşulları göz önünde bulunduran Ekşioğlu İnşaat Karasu’da ortalama yılda 1.500 aileyi konut sahibi yapıyor. Bahsettiğimiz gibi yapılan konutlar ise normal sıradan bir konut değil, lüks site içerisinde, 24 saat güvenliği olan ve denize sıfır konutlar. Ekşioğlu İnşaat’tan açıkçası daire almak, yani daire sahibi olmak aslında zor sayılmaz.İsteyene kredi isteyene sıfır faiz senet imkanları sunuyorlar. Fakat bazen çok ciddi kampanyalara da imza atıyorlar. Bunların başında gelen kampanyalardan bir tanesi de 2016 kış kampanyası. Ekşioğlu İnşaat 01.06.2016 tarihine kadar Karasu yazlıklarına 36 ay Sıfır Faiz senet imkanı başlattı. Bu ne demek?
Beğendiğiniz bir daireyi, dilediğiniz kadar peşinatı verdikten sonra 36 ay sıfır faiz vade farksız seçeneği ile sahip olabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken ilk şey elbette www.karasuevleri.com web adresimizden bizlere ulaşmak, daha sonrasında yine Ekşioğlu İnşaat’ın düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turlarımızdan yararlanabilirsiniz. İster cumartesi ister Pazar günleri Türkiye’nin hemen hemen her yerinden Karasu satılık yazlıkları görmek isteyenlere, ücretsiz servis imkanı da mevcut. Her zaman söylediğimiz bir söz, paranızı yastık altına değil toprak üstüne yatırın. Karasudan daire alanlar çok karlı çıkacaklardır.

 

Karasu yazlıklarında, hem yatırım hem tatil var.

Sakarya Karasu’da son zamanlarda özellikle yatırım açısından çok ciddi ilerlemeler var. Karasuda dairesi olan herkes bu durumdan çok memnun elbette ama karasu’da yatırımdan önce karasudaki satılık yazlıkların güzelliklerinden biraz bahsedelim size. Karasu’da satılık yazlık denince akla gelen tek isim Ekşioğlu İnşaat hemen hemen Karasu’nun bütün bölgelerinde inşaatlarına devam ediyor. Şuan karasu’da Ekşioğlu İnşaat’ın 15.000 den fazla konutunun olduğunu biliyor musunuz? Ekşioğlu İnşaat ortalama yılda 1.500 aileyi karasuda daire sahibi yapıyor. Bu kadar yoğunluğun sebebi özellikle karasudaki dairelerin alımlarının çok uygun olması. Yani ekşioğlu inşaat karasu evlerinden almak isteyenlere, çok güzel alım fırsatları sunuluyor. Bunların içinde en basit olarak örnek verirsek, ister senet ister kredi seçeneği. Yani Ekşioğlu inşaat karasu evlerinde sıfır faiz vade farksız ile kredi çekmek istemeyen vatandaşlara da harika imkanlar sunmaya devam ediyor. Özellikle son zamanlardaki kredi oranlarının yükselmesi ile birlikte konut alırken kredi çekmek epey zor hale geldi. Bu yüzden Ekşioğlu İnşaat 36 ay sıfır faiz kampanyasını başlattı ve Karasu evlerinden almak isteyen herkese sıfır faiz fırsatını sundu ve sunmaya da devam ediyor. Beğendiğiniz Karasu yazlıklarını ister kredi ister sıfır faiz ile ödeyebiliyorsunuz. Hatta dilerseniz bir kısmını senet bir kısmını kredi bile yapabilirsiniz. Aslında işin özü, Ekşioğlu inşaat kişiye göre ödeme planı çıkarıyor. Siz nasıl ödeyebilirseniz öyle ödeyin sloganı ile yıllardır binlerce insanı daire sahibi yaptı. Bu arada özelikle Karasu’nun doğal güzelliğinden de bahsetmeden yapamayız. Maden deresi, Longozu, Yeni mahallesi ile yeşillik, sakinliğin gözde yerlerinden biri. Özellikle yeşillik ve deniz istiyorum diyorsanız Karasu’yu mutlaka görmenizi tavsiye ederiz. Karasu’da gerçekten yok yok.
Gelelim Karasu’da yatırım konusuna. 2014 yılında 69 bin TL den satılan daireler şuan Karasu genelinde 119 bin TL den aşağı satılmıyor. Bunun bir çok sebebi var fakat en baş sebeplerinden biraz bahsedelim isterseniz. İstanbul’da yapım devam eden 3.köprü (yavuz sultan selim köprüsü) tamamlandıktan sonra İstanbul-Karasu arası 1 saat gibi kısa bir mesafeye düşecektir. Zaten şuan bile İstanbul’a yakınlığı ile ön plana çıkan, hatta İstanbul’un arka bahçesi diye adlandırılan Karasu’da kim bilir yapımı devam eden köprü bittikten sonra daha neler olacaktır. Karasu’da 3.köprü yolunun inşası bitmek üzere. Aynı zamanda yine İstanbul’dan direk Karasu’ya feribot seferleri de başlayacak. Bunun çalışmaları da hızla devam ediyor. Sadece bu yatırımların dedikodusu bile 2014 yılında fiyatları epey fırlattı. Şuan bu bahsedilen çalışmalar hızla devam ediyor, çalışmalar bittikten sonra Karasu satılık yazlıkların ne kadar prim yapacağının hepimiz tahmin ediyoruzdur. Bu sebepten, her zaman söylediğimiz gibi paranızı yastık altına değil toprak üstüne yaparak kazancınıza kazanç katabilirsiniz. Yatırımın en gözde yeri ise şuan karasu yazlıkları. Sebebini çok kısa olarak özet’te olsa sizlere anlattık. Bu yüzden imkanı olan herkesi Karasu’ya Ekşioğlu dairelerine davet ediyoruz.

 

Yazın ne yapacağım diye düşünmeyin, Karasu’ya gelin !

Hemen hemen çalışan çalışmayan her kesim tatilini iple çekiyor. Bir an önce tatil yapabilmek için can atıyor. Özellikle kalabalık bir aile iseniz tatil yapmanız için epey masraf yapmanız gerekecek.
Biz bu yüzden Ekşioğlu İnşaat olarak sizlere bir haber vermek istiyoruz. Karasuda satılık yazlık alma vaktiniz geldi diyebiliriz. Bunun sebebi ise, her yıl tatile harcayacağınız miktar ile hemen hemen karasu’dan daire alabilirsiniz. Böylelikle her yıl tatile harcayacağınız para ile karasudan daire alabilir aynı zamanda yatırım da yapabilirsiniz. Karasu’dan alacağınız daireyi gelmediğiniz zaman yaz-kış kiraya vererek büyük kar elde edebilirsiniz. Dediğimi gibi neredeyse Ekşioğlu İnşaat’tan alacağınız daire bu şekilde böylelikle neredeyse kendi kendini ödemektedir. Yılda 1.500 insan Karasu’da yazlık sahibi oluyor. Siz de Ekşioğlu İnşaat’ın Karasu’daki fırsatlarını ve kampanyalarını takip ederek çok güzel daire sahibi olabilirsiniz. Paranızı yastık altına değil, toprak üstüne yaparak kazancınıza kazanç ekleyebilirsiniz. Ekşioğlu İnşaat herkes daire sahibi olana kadar, lüks hayatlar inşa etmeye devam edecek.

Merhabalar Ben Muzaffer çelik. Televizyonlarda sürekli izlediğimiz Karasu satılık yazlıklarını gözümüze kestirmiştik zaten, yani karasu’dan daire almayı düşünüyorduk. Hem yatırım yaparız hem hafta sonları İstanbul’un bunaltıcı kalabalığından uzak oluruz diye düşündük. Elbette karasudan yazlık almak gerekirse başvuracağımız en güvenilir ve en büyük firma Ekşioğlu İnşaattı. Zaten birkaç tane komşumuz Ekşioğlu İnşaat’tan karasuda yazlık almışlar ve çok memnun kalmışlar. Bize de tavsiye ettiler sonuç itibarı ile araştırdık ve Ekşioğlu İnşaat’ın yapmış olduğu karasudaki daireleri görmeye karar verdik. Bizi aradılar ücretsiz servisler mevcutmuş zaten fakat biz kendi aracımız ile gitmeye karar verdik. Daha önce karasu’ya gitmiştim ama detaylı incelememiştim. Bu sefer gittiğimde detaylı inceleme fırsatı buldum ve gerçekten Sakarya Karasu çok fazla değişmiş çok fazla gelişmiş. Sanırım çok çok daha fazla gelişmeye devam edecek. Zaten 2015 yılında Karasu Sakarya belediyesine  bağlanmış ve çalışmalar çok ciddi şekilde hızlanmış. Karasu’da harika bir plaj var gerçekten. Epey uzun safi kum olan harika bir plaj. Karasu’da biraz gezindikten sonra artık sıra karasuda satılık yazlıklara gelmişti. Ekşioğlu İnşaat’ın Karasu’daki ofisini ziyaret ettik. Sağ olsun arkadaşlar bizleri çok iyi ağırladılar. Daireleri gezdik dolaştık, sitelerin hepsi gerçekten birbirinden harika ve çok güzel. Zaten çocuklarım Ekşioğlu İnşaat’ın yapmış olduğu daireleri gördükte sonra almadan gidemeyeceğimizi anlamıştım. Özellikle yaptıkları dairelerde yeşil alan ve havuzlar gerçekten çok büyük. Yani bina binaya bakmıyor. Hatta yarısı yeşil alan diyebilirim. Gardenia 2 sitesinden çok güzel bir dublex beğendik. Daha ofise konuşmaya gitmeyen bize yardımcı olan satış danışmanı arkadaşa evimin anahtarını bana ver dediğimi hatırlıyorum. Sonuç itibarı ile anlaştık ve dairemizi aldık. Eşim ve çocuklarım resmen eve dönmek istemediler. İstanbul’a geri döner dönmez ise de ne zaman karasu’ya yazlığımıza gideceğiz demeye başladılar. Bu arada sonradan fark ettiğim Karasu’da kışında kalabiliyoruz çünkü doğal gaz sistemi gelmiş. Bu çok büyük artı. Ne zaman sıkılsak, bunalsak hemen Karasu’daki yazlığımıza gidiyoruz. Denize de çok yakın, havuzları çok güzel Aldığımıza çok memnun olduk gerçekten, hatta etrafımda ne kadar komşularım akrabalarım varsa hepsine karasu’dan satılık yazlık almalarını tavsiye ediyorum ısrarla. Üstelik ben alalı 5 ay olmasına rağmen dairem prim yaptı para kazandırmaya başladı. Bana söylemişlerdi dairelerin gerçekten prim yapacağını ama bu kadar çabuk beklemiyordum. Bu arada ben dairemi sıfır faiz senet ile aldım Ekşioğlu İnşaat’tan buna rağmen tapumu hemen verdiler. Karasu’nun çok gelişeceğini buradan tekrar tekrar söylüyorum, yürekten inanıyorum. Ekşioğlu İnşaat yetkililerine de sonsuz teşekkür ediyorum bu imkanları bizlere sundukları için.

Herkese Merhabalar, isterseniz önce Karasu ile nasıl tanıştığımı sonrasında Ekşioğlu İnşaat ile nasıl tanıştığımı size anlatayım. Karasu hakkında ilk izlenimler elbette televizyonlarda falan sürekli görüyordum ama asıl etrafımdaki komşularımdan ilk önce duymaya başladım. 2011 yılında karasu satılık yazlık arayan bir komşum dairesini almış, Ekşioğlu İnşaattan. 50 bin TL ye aldığı daire şuan 120 bin TL olmuş hatta bir tane daha almayı düşünüyormuş. Hem tatil hem yatırım diyor herkes Karasu için. Hatta bir gün yan komşum beni Karasu’daki yazlığına davet etti. Bizde ailecek gittik, ilk defa gitmiştim Karasu’ya. Gerçekten çok güzel yerler. Yemyeşil havası denizi her şeyi ile çok güzel. Üstelik İstanbul’un yanı başında olması da harika bir avantaj. Yani acil bir şey olsa hemen 2 saat sonra İstanbul’da olabiliyorsunuz. Karasuda satılık daireleri gezelim bizde artık diye kendi kendime düşünmeye başlamıştım. İmkanlarımı ayar ayarlamaz karasudan yazlık almayı kafama koymuştum bende. Zaten ailem sürekli bunun için baskı yapıyorlardı bana. Özellikle çocuklarım. Karasu’da Ekşioğlu İnşaat’ın yapmış olduğu siteleri görünce özellikle sitelerdeki havuzları görünce gerçekten epey ısrar ettiler. Tabi bende imkanlarımı gözden geçirip Karasudan daire almaya karar verdim. Ekşioğlu İnşaat’ın yapmış oldu reklamları takip etmeye başladım, reklamlarda karasuda satılık yazlıklar 10 bin peşin hemen taşın diye geçiyordu. Gerçekten inanamadım hemen telefon ettim. Telefonda Ekşioğlu İnşaat yetkilileri bana detaylı bilgi verdiler. O hafta karasu satılık daireleri görmeye karar verdik ve  Ekşioğlu İnşaat’ın servisine katıldık. Sabah bizi evimize yakın bir yerden aldılar, Karasu’ya vardık. Tabi ki ailecek gitmiştik, yemeğimizi yedikten sonra daireleri gezmeye başladık. Hele bir de Ekşioğlu City sitesi var gerçekten inanılmaz bir proje daha sitenin içine girer girmez aşık olduk dairelere. Özellikle içerisinde kocaman havuzu var ve denize sıfır bir site olması da çok dikkat çekiyor. Bu arada yazlık yerlerde daireler küçük olur diye bekliyorduk ama gerçekten Ekşioğlu İnşaat’ın yapmış olduğu dairelerin metrekareleri gerçekten büyükmüş. Ekşioğlu City projesinden çok güzel bi 2+1 daire beğendik. Hemen daireyi teslim almak istedim işin gerçeği. Bana yetkili arkadaşlar çok güzel imkanlar sundular gerçekten. Hem kredi hem senet ile daire sahibi olabiliyormuşuz. Elbette biz de dairemizi karasu Ekşioğlu İnşaattan aldık. Karasu’yu bize tanıtan herkese çok teşekkür ediyorum.


Kolay gelsin herkese. Ben Ankara’da yaşıyorum. Sakarya Karasu’ya sürekli gidip gelirdim. Özellikle maden deresi ve longozu için 2 ayda bir mutlaka karasu’ya uğruyordum. Tabi her uğradığımda özellikle Ekşioğlu İnşaat’ın yapmış olduğu daireler gözüme çarpmıyor değil. Ben Ankara’da muhasebe işi ile ilgileniyorum. Yaşımızda ilerledi artık kafamda Karasu’dan daire alıp yerleşmek vardı. Yalnız bu düşünce hemen hemen 2010 dan beri benim kafamda var fakat bir türlü nasip olmadı. Şimdilerde keşke daha önceden alsaydım diye düşünüyorum çünkü daireler çok ciddi şekilde arttı. Ankara’da bir çok eş dost Karasu’dan yatırım yaptılar. Kimileri arsa aldı kimileri daire aldı. Ben müsait bir vakit oluşturup bir gün yine Ankara’dan çıktım Karasudaki satılık yazlıkları görmek için, Ekşioğlu İnşaat’ın ofisine uğradım. Oradaki arkadaşlar gerçekten çok güzel ilgilendiler benimle hemen hemen bütün daireleri gezdik. Zaten Karasu’nun yarısını Ekşioğlu İnşaat almış desem yeridir. Karasu’nun her yerinde Ekşioğlu İnşaat’ın bir sürü projeleri var. Neyse fazla uzatmayayım, Yeşil vadi 4 sitesinde çok güzel bir daire beğendim, dubleks. Çok güzel bir terası var gerçekten ve daire havuza bakıyordu. Ben nakit aldım daireyi. Ortalama zaten 1 hafta sonra eşyalarımı aldım. Farkında olmadan eskiden 2 ayda bir gidip gelirken artık neredeyse 2 haftada bir Karasu’ya gider oldum. Havası da çok güzel gerçekten, yeşilliği denizi. Karasu’yu keşfetmemiş olanlara ısrarla tavsiye ederim. Bu güzelliklerden mahrum kalmayın derim. Ben çok memnun kaldım, bütün dostlarıma karasudan daire almalarını tavsiye ediyorum.

Karasu satılık yazlık

Karasu satılık daire

Ekşioğlu İnşaat