Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Ekşioğlu İnşaat'tan Sakarya Karasu'da lüks yazlık ve daireler hızla büyümeye devam ediyor. Son zamanlarda türkiye'nin en dikkat çeken yerlerinden biri haline gelen Sakarya Karasu'da  her geçen gün ilgi daha da artmaya devam ediyor. Özellikle İstanbul'a yakınlığı ile ön plana çıkan Sakarya Karasu yazlık evleri göz doldurmaya devam ediyor. Özellikle son yaptığımız Kampanya ile Sakarya Kaarasu'dan yazlık almayı düşünen herkesi harekete geçirmeyi başardık. Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu'da bitmiş oturuma hazır dairelerimizde 60 ay 0 faiz vade farksız elden senet dönemi başladı. Üstelik vade farkı yas da faiz olmadan, Ekşioğlu İnşaat bünyeinde 0 faiz vade farksız elden senet ile daire sahibi olabilirsiniz. Siz de Karasu yazlık evlerinde yerinizi alın, bu fırsatları kaçırmayın. Sakarya Karasu'da ki dairelerimizi yerinde görmek için ücretsiz servislerimiz mevcuttur. Bizleri arayarak dairelerimizi yerinde görebilirsiniz.
Daha önce Karasu yazlık evleri ile alakalı araştırma yapanlar mutlaka 60 ay 0 faiz kampanyasını duyunca çok şaşıracaklardır. Normal şartlar altında sadece topraktan yani projeden olan dairelerde elden senet yapılıyor. Fakat kısa süreliğine Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu yazlık evlerinde tam 60 ay 0 faiz vade farksız elden senet yapıyoruz. Hiç bir masraf talep etmiyoruz..
Siz de geç kalmayın Karasu yazlık evlerinde yerinizi alın. Ekşiğlu İnşaat olarak sizleri Karasu'da ki yapmış olduğumuz daireleri görmeye davet ediyoruz. Ücretsiz Servislerimizden yararlanmak için hemen arayın.
0542 451 13 14