Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Karasu Yazlıklarına Yorumlar

Karasu'daki yazlıklara insanlar elbette her açıdan yorum yapabiliyorlar. Kimi beğeniyor, kimi beğenmiyor. Kimi olumlu yorum yapıyor, kimi olumsuz yorum yapıyor. Elbette bütün yorumlara saygı duymak gerekiyor. Sakarya Karasu hakkında herkes farklı bilgiler ya da farklı söylentiler duymuştur. Bunlardan bir kaç tane örnek verecek olursak, "tprağın kayması, denizin dairelerin olduğu yere kadar gelmesi" gibi. Elbette böyle şeylerin olmasının ihtimali bile yok. Bunun yanında yapılan farklı olumsuz yorumların elbette gerçeklik payı olanlarda var. Fakat çok düz mantık düşünecek olursak, ortalama 120 Bin TL ye havuzlu site içerisinde, 24 saat güvenliği olan, sitenin içinde marketi olan aynı zamanda denize 0,100,150 metre mesafede yazlıklar alabiliyorsunuz. Fakat işin en mantıklı yanı elbette sadece yazlık almakla kalmıyor aynı zamanda çok ama çok büyük bir yatırım yapmış oluyorsunuz.
Son zamanda karasu yazlıklarına yorumlar genellikle hep yatırım ağırlıklı oluyor. Çünkü insanlar karasu'yu beğenmeyebilir, ya da çok beğenebilirler. Bu kişinin şahsi zevki diyebiliriz. Fakat yatırım konusunda hiç kimsenin inkar edemeyeceği bir gerçek var. Oda Karasudan yazlık alan gerçekten çok karlı çıkıyor.
İnsanların 2013-2014 te 55 bin TL ye aldığı dairelerin fiyatları şuan ortalama 120 bin TL. İstanbul'a yakınlığı ile çok dikkat çekmeye başladı diyebiliriz. Özellikle yapımının bitimine yaklaşılan 3.köprüden sonra ve yine çok önemli olan Liman çalışmasının bitiminden sonra karasu'daki yazlıkların çok daha fazla artacağını tahmin etmek zor olmuyor. 
Bu sebepten karasu yazlıklarına bakış açıları son zamanlarda yatırım amaçlı olabiliyor. Hem tatil hem yatırım imkanı. 


Ekşioğl İnşaat olarak Sakarya Karasu'da yazlıklarımızı inşaa etmeye devam ediyoruz. Her geçen yıl daha da ilgi gören karasu evleri büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Siz de Karasu'da yazlık sahibi olmak isterseniz bizleri aramanız yeterli olacaktır.