Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Karasu yazlıklara görüşler

Herkese merhabalar, Halis güvenç, İstanbul’da yaşıyorum mimarlık yapıyorum. Öncelikle yazıma başlamadan önce bana karasudan satılık yazlık almamı tavsiye eden amcamın oğluna teşekkür ederim.Aslında ufakta olsa birikmiş bir param vardı ve ben bu paramla yatırım yapmak daha doğrusu arsa almayı düşünüyordum. Sonrasında amcamın oğlu o kadar ısrar etti ki karasu’dan daire alalım diye. Kendisi Karasu’dan Ekşioğlu İnşaat’tan almış çok memnun olmuş ısrarla bana da tavsiye etti. Açıkçası ilk etapta pekte çok sıcak bakmadım sebebi ise ben yazlıktan çok yatırım yapmayı düşünüyordum. Karasu’da ne kadar yatırım yapılır bilemiyordum. Tabi ki konut her zaman kazandırır zarar ettirmez o ayrı bir şey fakat yine de emin değildim. Bir gün Karasudaki yazlıkları görmeye karar verdik. Bindik arabamıza bastık gittik Karasu’ya. He bu arada ben çok ciddi araştırmalar yaptım ve karar verdim ki özellikle bu aralarda arsa almaktansa Karasu’dan yazlık almak çok daha mantıklı. Gerçekten üçüncü köprü olsun, feribot seferleri olsun bir de bir sürü fabrikalar kuruluyormuş karasuya epey kafama yattı. Bu anlattıklarım da söylenti değil, ben biraz nasıl desem, hassan bir insanım resmi bilgilere ulaştığım için böyle ani karar verdim :) Sonunda Karasu’ya vardık. Önce Karasu sahili başta olmaz üzere merkezi, yeni mahallesi, longozu her yeri gezdik. Sonrasında güzel bir yemek yedik. Karasu içime sinmişti gerçekten. Karasu’ya ilk girişte zaten 3.köprü bağlantı yolunun çalışmaları karasuda bitmiş diyebilirim. Uzanan yolları köprüleri gözümle de gördüm. Neyse fazla uzatmayayım, sonrasında Ekşioğlu İnşaat’ın ofisine gittik. Arkadaşlar karşıladılar ikramlarda bulundular, ben hiç vakit kaybetmeden yazlıkları görmek istedim. Yazlıkları görmek için yola çıktık, tek tek baktık hepsine. Gardeina, İlksan,Yeşil vadi, Ekşioğlu City daha neler neler. Karasu’yu Ekşioğlu İnşaat komple baştan yapmış desem yanlış olmaz. Gardenia 2 sitesini çok beğendim. Harika bir giriş katta 1+1 daire bulduk. Daha ofise şartları konuşmaya giderken bile ben bu daireyi aldım sakın başkalarına göstermeyin diye satış danışmanı arkadaşların başının etini yedim :)
Neyse ofise girdik, bana indirim yapmadılar onu da söyleyeyim buradan :) İndirim istedim ama Ekşioğlu İnşaat’ta kişiye göre fiyat olmaz, bizim için önemli olan güven dediler. Elbette hoşuma gitmedi ama sonradan hak verdim ve bende bu yüzden Ekşioğlu İnşaat’ı tercih ettiğimi hatırladım. Karasu satılık yazlık ve daire konusunda Ekşioğlu İnşaat gerçekten bir numara. Herkese ısrarla tavsiye ediyorum, ben bu yaz Karasu’ya gidemedim daireme ama önümüzdeki yaz inşallah gidip tatilimi yapacam. Duyuyorum dairem şimdiden epey değerlenmiş. Ekşioğlu İnşaat’ta gerçekten çok teşekkür ediyorum, hatta şuan bile birkaç iş bitirip bir daire daha almanın planlarını yapıyorum. Tekrar söylüyorum herkese ısrarla tavsiye ediyorum. Ben hem yatırım yaptım, hem de tatilimi yapacağım. Hatta akrabalarım ve yakın arkadaşlarım bile bu fırsattan yararlanacaklar. Çevremde de Karasu'yu sormaya başladılar zaten.
Merhabalar ben Halit uysal. İnternette gezinirken karasu satılık yazlıkları gördüm ve inceldim. Ben açıkçası henüz gelmedim karasuya, fakat iki günden beri araştırma yapıyorum. Ekşioğlu İnşaat denilince kime sorsam mutlaka git Karasuya daireleri gör diyorlar. Şubat ayının ikinci haftası inşallah karasudayım. Gidip geldikten sonra yazıma devam etmek isterim :)