Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Karasu Yazlıklarında Ödeme şekli nasıl oluyor?

Ekşioğlu İnşaat'ın Karasu'da yapmış olduğu 15 binden fazla konut olduğunu her seferinde dile getiriyoruz. Bu konuyu dile getirirken de sevgili müşterilerimize bizleri tercih ettikleri için tekrar tekrar teşekkürü bir borç biliyoruz.
Karasu'da yapmış olduğumuz yazlıklarımızın çeşit ve seçeneği çok fazladır. Yani hemen hemen her bütçeye uygun daire seçeneğimiz var desek yalan olmaz. Bu sebepten ötürü her dairenin de özel bir ödeme planı olabiliyor. Ya da her dairenin ödeme planı farklı olabiliyor. Elbette genel şekilde bundan bahsetmek münkün olabilir.
Karasu satılık yazlıkların ödeme planı nasıl oluyor?
Sizlerden en az 10 Bin Peşinat talep ediyoruz. 10 bin peşinatı verdikten sonra hemen tapunuzu alabiliyor aynı zamanda dairenize de oturabiliyorsunuz...
10 Bin Peşinatı verdikten sonra kalan miktarı, dilerseniz konut kredisi kullanabiliyorsunuz. 120 aya kadar bankadan kredi kullanılabiliyor. Fakat kredi kullamak istemeyenler, faize bulaşmak istemeyenlere de imkanlar sunuyoruz.
Ekşioğlu İnşaat olarak Karasu'daki dairelerimizde "24 ay 0 faiz, vade farksız" elden senet imkanımız da oluyor. 
Örneğin, 100 Bin TL lik bir daire için, 10 Bin TL peşinat verdikten sonra kalan miktarı eşit taksitler ile 24 aya bölebilirsiniz. Ya da eşit taksit ödeyecek durumunuz olmaz ise, ister 1.000 TL ister 1.500 TL ödeyip ara ödeme olarakta yapabiliyorsunuz.
Hiç biri olmazsa, 10 bin TL peşinat verdikten sonra 12 ay senet yapıp, kredinizi 12 ay sonra da kullandırabiliyoruz.
Kısacası Ekşioğlu İnşaat Karasu'da kişiye göre ödeme planlarımız mevcuttur. Her bütçeye uygun dairelerimiz olduğu gibi, aynı zamanda her kişiye özel ödeme planlarımız da mevcut. 
Karasu'daki dairelerimizi gelip görmek isterseniz ücretsiz servislerimizden de yararlanabilirsiniz.