Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Karasu'da Kira Getirisi Ne kadar ?

Genellikle çok sık karşılaştığımız sorulardan bir tanesi de karasu'da kira getirisi olur mu ? Olursa ne kadar olur gibi sorular. Elbette çok kısa olarak yanıtlayacak olursa, Karasu'da kira getirisi mutlaka var. Hemde rakamlar çok yüksek.
Biraz detaya inecek olursak, karasu'da aldığınız bir daireyi yaz-kış kiraya verebiliyorsunuz. İster komple 12 ay boyunca ister sezonluk. Bunun kararı size kalmış. Rakamlar şu şekilde oluyor, eğer yaz-kış kiraya verirseniz, aylık ortalama 400 ile 600 TL arasında kira getiriniz olur. Ama sadece yazları verecem derseniz, yazın 4 ay boyunca aylık en az 3.000 TL kira getiriniz oluyor... Yani tekrar söylemek gerekirse, karasu'da kira getirisi var mı sorusunun cevabı, elbette evet!
Bu rakamlarda en ufak bir abartma asla yoktur. Daha önce Karasu'da tatil yapanlar bilirler günlüğünü 100 TL den aşağıya bulmak mümkün olmuyor. İster aylık tutun ister haftalık. Hatta bu aralar 150 TL ye bile günlük bulunamıyor. Yani nereden bakarsanız bakın senelik 10 bin TL getirisi oluyor Karasu'daki yazlıkların. 
Genel olarak mantık şu şekilde oluyor, insanlar bir tatile gitse ailecek en az 1 haftalığına 5 bin TL para ödüyorlar. Onun yerine, sadece yemek ihtiyaçlarını kendileri karşılıyor. 5 Bin TL yerine 3.000 4.000 TL veriyor, 1 hafta değil 1 ay kalıyor. Üstelik kalabalık ta gelebiliyor. 
Sonuç olarak, Karasu'daki dairelermizde havuzlarımız var, 24 saat güvenlik var, aqua parkımız var, marketi var e bir de 28 km boyunca harika bir plajımız var...
Yani sadece yemek masrafını karşılayarak insanlar Karasu'da aylık tatil yapmayı tercih ediyor. Gerçekten böyle düşününce de kulağa çok mantıklı geliyor. Bu yüzden Karasu'daki yazlıklarımız için hem tatil hem yatırım diye bastıra bastıra söylüyoruz. Sİz de Karasu'dan daire alarak, hem tatil hem yatırım yapabilirsiniz.1 ay ailecek tatil yapsanız, kalan 3-4 ay boyunca dairenizi kiraya verip kendinize ciddi anlamda gelir sağlayabilirsiniz.
Ekşioğlu İnşaat Karasu'da kazandırmaya devam ediyor.