Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Karasu'da ucuz yazlık ya da daire arayanlarımız gerçekten epey fazla diyebiliriz. Fakat ucuzluktan kastımızın tam olarak neye göre olduğunu da düşünmek gerekiyor. Öncelikle aslında bakacak olursak şuan Karasu'da yazlıkların ortalama fiyatları 100 bin ile 150 bin arasında değişiyor. Bu rakamlar kimine göre fazla kimine göre normal geliyor. İlk önce bu rakamın fazla geldiğini düşünenler ile ilgili bir yazı yazalım.
Şimdi öncelikle şuan Karasu'da yazlık almak isterseniz 100 bin TL yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Yazımızın başında da söylediğimiz gibi kimine bu rakamlar yüksek geliyor. Bunun sebebi ise, daha önce karasu'ya gelmiş ya da karasu'dan daire almış kişilere şuan ki rakamlar yüksek geliyor. Bunun sebebi ise bundan 2 yıl 3 yıl önce Sakarya Karasu'da daire fiyatları ortalama 55 bin ile 65 bin arasında değişiyordu. Fakat o zamanlar da sürekli dile getiriyorduk, bu fiyatlar çok daha fazla artacak diye. Hatta fiyatların 55 bin olduğu gönemde bile karasuda ucuz yazlık yok mu diye sitem edenler çok oluyordu. Oda yine daha önce 35 bin TL ye daire bulmuş olmasıydı. Şuan yapılan yatırımların gerçekleşmesine gerçekten çok az bir süre kaldı. Bu yüzden Karasu'da arsa fiyatları 2 kat değil 4 katına kadar çıktı. Ve işin diğer ilginç yanı çıkmaya da devem edecektir.
Aslında düz mantık düşünecek olursak, havuzlu site içerisinde, 24 saat güvenlik, marketi olan, denize sıfır ve aynı zamanda İstanbul' a çok yakın bir tatil beldesinde 100 bin TL gibi rakama yazlık almak gerçekten çok yüksek olmasa gerek.
Her zaman söylüyoruz bu fiyatlar çok çok daha yükselecektir. Karasu'dan yazlık almak siteyenler ya da karasuda ucuz yazlık arayanlar biraz daha acele etmeleri gerekiyor. 2017 yılından sonra tahminlerimize göre Karasu'da 150 bin TL den aşağıya daire kalmayacaktır. Bu yükselişten siz de yararlanabilirsiniz.
Hem yazlık hem yatırım yapmak için gerçekten harika bir fırsattır bu. Geç kalmadım demeyin, geç kalmış sayılmazsınız.