Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Karasu'dan satılık yazlık aldım

Merhabalar, ben Aylin Yağcı. Ekşioğlu inşaat'a Ekim ayında geldim, harika bir yazlık satın aldım. Bununla ilgili arkadaşlar ufak bir yazı yazmamı istediler, bende isteklerini kırmadım. Karasu satılık yazlıkları ile nasıl tanıştım diyecek olursanız şöyle söyleyebiliriz. Daha önce yani Karasu'ya gelmeden önce sürekli karasu ile alakalı hem etrafımdan hem de televizyondan bir şeyler duyuyordum. Aslında çok birikmiş param da yoktu, yani aklımda karasudan yazlık almak gibi bir niyetim yoktu. Fakat bir gün aynı iş yerinde çalıştığım arkadaşlarımdan filiz, Karasu evlerinden yazlık aldığını ve 1 senede epey prim yaptığını söyledi. Aynı zamanda karasu'da çok ciddi projeler de varmış, bu İstanbul'da olan 3.köprü bağlantı yolları Karasu'dan geçecekmiş mesela. Ben bunlardı bilmiyordum. Aynı zamanda Karasu'da Liman projesi de varmış. Bunları duyunca, öyle pek imkanım olmamasına rağmen ciddi anlamda araştırma içerisine girdim. Daha önce karasu satılık yazlıkları hiç görmemiştim. Hem televizyon reklamlarından hem de internetten araştırma yaptım. Gerçekten Sakarya Karasu'nun çok değerleneceğine gerçekten inandım. Sonrasında bir şekilde karasudan yazlık almalıyım diye kendimi şartladım işin gerçeği. İmkanlarımı biraz daha zorladım.Sonrasında karar verdim, Karasu satılık yazlıkları görmeye gitmeliyim diye. Elbette Karasu denince zaten akla ilk gelen isim Ekşioğlu İnşaat oldu.
Ufak bir araştırmadan sonra Ekşioğlu İnşaat'ı aradım. Onlardan fiyat bilgisi ve karasu yazlıkları ile ilgili ödeme seçeneklerini öğrenmek istedim. Bana ücretsiz karasu servisleri ile, hem daireleri hem de Karasu'yu gezdirdiklerini söylediler. Bu beni daha da mutlu etti. Bir hafta sonuna sözleştik ve ailem ile birlikte Karasu satılık yazlıklarını görmeye gittik.
Gerçekten daha görür görmez tutuldum diyebilirim. İnanılmaz bir yer. O denizi, plajı tek kelime ile süper. Sonra ekşioğlu inşaat yetkilileri bize yemek ikram ettiler. Yemeğimizi yiyip, çayımızı içtikten sonra sıra geldi daireler gezmeye. Ben karasu evlerinin bu kadar güzel olacağını gerçekten tahmin etmemiştim. Hemen eşime çocuklarıma daha daireleri gezerken, ben hangi eşyayı nereye koyacağımı hesaplıyorum şu an dedim :)
Ekşioğlu İnşaat'ın Yeşil vadi 1 sitesinde çok güzel bir dubleks daire beğendik. Tabi biz bu arada kafamızdan nasıl öderiz diye düşünüyoruz sürekli. Acaba ödeme şekli nasıl olur diye. Sonrasında biz dairemize karar verdikten sonra tekrar ofise gittik. Arkadaşlar gerçekten çok yardımcı oldular. Ödeme konusunda Ekşioğlu İnşaat epey kolaylıklar sağlıyormuş. Kendi aramızda biraz istişare ettikten sonra bu daireyi kaçırmamaya karar verdik. Çünkü etrafımızda ki herkes resmen karasudan yazlık almak için birbiri ile yarışıyordu diyebilirim. O durum da tabi bizleri biraz motive etti. Cesaretimizi topladık ve sözleşmemizi yaptık. Artık bizim de Karasu'da yazlığımız olmuştu. Bana bu karasu satılık yazlıkları tavsiye eden arkadaşıma, aynı zamanda elbette en büyük teşekkür hak eden ekşioğlu inşaat yetkililerine çok teşekkür ederim. Bizlere böyle güzel imkanlar sundular. Biraz borca girdik, sıkıntı çekecek ama gerçekten hiç pişman olmadık. Hem çok güzel denize yakın bir yazlığımız oldu, aynı zamanda çok güzel bir yatırım yapmış olduk. Karasu evlerini ısrarla herkese tavsiye ediyorum.