Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Karasu’dan yazlık alınır mı?

Karasu hakkında pek bilgiye sahip olmayanlarımızın ortak sorduğu soru karasudan yazlık alınır mı? Sorusu. Elbette haklılar bu soruları sormalarında. Hiç kimse parayı sokakta bulmadığı gibi kolay da kazanmıyoruz elbette. Fakat şunu da söylemek gerekir son zamanlarda karasudan satılık yazlık alınır mı diye soruların azaldığını söyleyebiliriz. Bunun sebebi ise bundan daha önce karasu ile ilgili elbette herkes sorular soruyordu.
Gerçekten yatırım bölgesi mi acaba diye. Fakat bu soruların hepsinin cevabı verildi. Gerek yetkililer gerek ise siyasiler örneğin Cumhurbaşkanı Erdoğan bile Karasu ile ilgili ciddi projeler olduğunu açıklamıştır. En büyük cazibesi İstanbul’a yakınlığı ile bilinen Karasu’yu gelip görmediyseniz görmenizi ısrarla tavsiye ederiz.

Sürekli bahsettiğimiz diğer konu Karasu'ya sadece yazlık açısından bakılmamasıdır. Resmi makamların bile tavsiye ettiği bir yer haline gerek karasuda birikimlerinizi çok iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Hem birikim yapıp, aynı zamanda tatilinizi de yapabilir aileniz ile hoş vakitler geçirebilirsiniz. Karasu'yu daha önce görmeyenler için ya da karasudaki satılık yazlıkları gelip görmek isteyenler için daha ön hafta sonları Ekşioğlu İnşaat olarak ücretsiz tanıtım turlarımız mevcuttur. Bunun için bizleri aramanız yeterli olacaktır.