Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Karasu Evleri neden ucuz?

Özellikle son 2 yılda eski adı ile Adapazarı, yeni adı ile Sakarya Karasu'da talep çok ciddi şekilde arttı. Elbette bunu başlıca sebepleri, Karasu'nun İstanbul'a sadece 180 km olmasıdır. Peki neden son 2 yılda?
Hemen anlatalım. Son zamanlarda dilden dile dolaşan Karasu'daki projelerdir. Bunlardan bir tanesi feribot seferleri. Kartal ve Yenikapı'dan Karasu'ya feribot seferleri yapılacak. Yani bu demek oluyor ki 45 dk sonra yazlığınız dasınız.
Karasu'yu ön plana çıkaran diğer bir özellik ise 28 km uzunluğundaki kum plajıdır. Tabi bu faktörlerin yanında büyük rol oynayan bir faktör daha var ki, o da Ekşioğlu İnşaatKarasu'da yapmış oluğu dairelerle göz dolduruyor.
Gerek havuzları, gerek denize yakınlığı ile son zamanların tatil cenneti olarak adlandırılıyor. Özellikle henüz bir kısmından bahsettiğimiz projeler açıklandıktan sonra aynı zamanda yatırım bölgesi haline de geldi. Yani hem yazlık, hem yatırım yapmak isteyenlerin adresi artık Karasu'da satılık yazlıklar oldu. 

Bu arada gün geçtikçe fiyatlarda büyük değişiklikler yaşanıyor. Bir fiyatın 6 ay ömrü kalmıyor diyebiliriz. Ama buna rağmen karasu evleri neden ucuz sorusunun cevabını 2017 yılından sonra vermem zor olacaktır.

Sakarya Karasu'daki Ekşioğlu İnşaat'ın projelerini görmek için ücretsiz servisimizden faydalanın.
0542 451 13 14 - 0212 590 80 00