Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

Merhabalar, herkese iyi günler. Ben İbrahim Kaplan. 32 yaşındayım. Tek yaşıyorum. Sakarya Adapazarı'nda oturuyorum. Dairemde kiracıyım. Bu nedenle önceden planladığım şey, biraz dişimi sıkıp, para biriktirip ev satın almaktı. Dişimi sıktım ve istediğim parayı biriktirmeyi başardım. Kira vermekten sıkıldım. Artık kendi evime sahip olmak istiyordum. Neyse ev arıyorum, araştırıyorum. Bütçeme uygun sadece apartman dairesinde 1+1 daire bulabiliyorum. Teker teker her yerleri gezdim, dolaştım. Sakarya'da ev arıyordum. İnternet sitesi üzerinden bir araştırma yaptım. Karasu evleri tarafında bir site buldum.  Karasu Ekşioğlu projesiydi. Karasu evlerini görmek için yola koyuldum. Site üzerinden telefon numarası buldum ve aradım. Karasu evlerindeki arkadaşlar beni çok güzel bir şekilde karşıladılar. Siteyi ve daireleri görmek için içeriye giriyordum. Arkadaşlar gelin size bir yemek ısmarlayalım deyince şaşırdım. Açıkçası bu kadar ligi göstereceklerini tahmin etmedim. Çok memnun kaldım gerçekten. Neyse yemeğimizi yedikten sonra siteye giriş yaptık. Ben sitenin bu kadar güzel olacağını tahmin edememiştim doğrusu. Ağzım açık bir şekilde etrafıma bakınıyordum. Telefon görüşmesinde fiyat söylediklerinde kendi kendime herhalde o kadar güzel bir site değil demiştim. Samimi söylüyorum bu fiyatlarla böyle site içerisinde bu kadar güzel bir daire bulmak mucize gibi bir şey herhalde. Siteye girdikten sonra daireleri gezdirdiler arkadaşlar. 1+1 daire alacağımı söyledim. Bir daireye girdik. Balkonun karşısında deniz, site içerisinde havuzlar, konforlu rahat ve huzurlu bir daire, yeşillik alan. Daha ne isteyebilirim ki. Bu kadar güzel bir yerde yaşamak cennette yaşamak gibi bir şey herhalde. Çok mutluydum hala da mutluyum. Burada yaşamaktan çok zevk alıyorum. Benim satılık eve ihtiyacım olduğu için ev satın aldım ama benim evim var diyorsanız da Karasu yazlıkları var. Karasu Ekşioğlu her şeyi düşünüyor. Çok uygun fiyatlara tapunuz elinizde oluyor. Bu Karasu evlerinin vr yazlıklarının bir diğer güzelliği ise şimdi maliyeti düşük olup ileride büyük bir maliyet artışı olacaktır. Geleceğe yatırım da denebilir. Hiç pişman olmayacaksınız aksine Ekşioğlu projesine dua edeceksiniz. Ben Karasu Ekşioğlu projesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Sizde bu niyetliyseniz sizde teşekkür edeceksiniz buna eminim.
Kaçırmayın derim. Çünkü zaman geçtikçe Ekşioğlu Karasu evleri ve yazlıkları değerleniyor. Ne kadar erken davranırsanız sizin için o kadar iyi olacaktır. Mutlu ve huzurlu yaşamak herkesin hakkı. Gelin sizde mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayın.


Sakarya Karasu evleri her geçen gün değerine değer katmaya devam ediyor. Ekşioğlu İnşaat olarak siz değerli müşterilerimizi Karasu evlerini görmeye davet ediyoruz.