Ekşioğlu İnşaat Karasu Resmi Web Sitesi

SAKARYA KARASU'YA MEKTUP

İyi günler, Ben Leyla Kunalı. 2014 yılında Sakarya Karasu’ya gittim, oradan bir daire almayı planlıyordum. Çok gezdim ve dolaştım elbette her yerde Ekşioğlu İnşaatı gördüm. E elbette böyle köklü bir firma varken başka yerden daire bakmak olmazdı. Ekşioğlu İnşaat’ın Sakarya Karasu’daki ofisine gittik ailecek, oradaki arkadaşlar saolunsunlar çok ilgilendiler. Yemeğimizi yedikten sonra daireleri gezmeye başladık. Önce Karasu’da yeşil vadi evlerinizi gezdik, sonrasında Gardenia falan derken en çok hoşuma giden Ekşioğlu city projesi oldu. Açıkça konuşmak gerekirse aklım Ekşioğlu City projesinde kaldı. Neden diyecek olursanız içerisindeki havuz çok büyüktü. Ve denize sıfır olması da harikaydı. Kararımızı verdik, Ekşioğlu City den bir daire beğendim. Sakarya Karasu çok hoşuma gitmişti çünkü, bir de Karasu Ekşioğlu City projesini görünce tabi açıkçası aklım gitti. Nasıl öderim ne yaparım inanın hiç düşünmeden hemen gittim anlaşmamı yaptım. Bana oradaki arkadaşlar bir yıl içeriisnde en az %15 artış olacağını söylediler. İnanın %30 dan fazla daire fİyatlarında artış oldu, talep çok artmış. Hem para kazanmış oldum, hem tatil yapıyorum. Dairemden çok memnunum çok mutluyum. Site içerisinde çalışan bahçivanlarımız güvenlik hizmetçilerimiz de çok iyiler. Özellikle sitenin altında Ekşioğlu City’ye özel marketi  olması bir başka güzel. Yedi yirmi dört bütün ihtiyaçlarımı karşılıyorum. Herkese çok çok teşekkür ediyorum. Vermiş olduğunuz emeklerden dolayı ve bizlere bu imkanı sunduğunuz için.

Öncelikle Ekşioğlu İnşaat’a yürekten teşekkür ediyorum. Yeşil Vadi 1 sitesinden Rıza demir. Sakarya Karasu’yu ilk önce radyolarda televizyonlarda duymaya başladım. Arkadaşlarım da konuşuyorlardı. En sonunda bende çok merak etmeye başladım. En önemlisi ise komşum Karasu’ya gitmiş Ekşioğlu İnşaat’tan daire almış. Bize anlatıp duruyordu havuzlarını denizlerini falan, biz de ailecek çok merak etmeye başladık. Bir gün bizi Sakarya Karasu’da Ekşioğlu İnşaat’tan aldığı dairesine davet etti. Yaz aylarıydı, hem tatil yapın hem de gelip bir bakın diye. Ailecek Sakarya Karasu’ya komşumun evine gittik. Bir kere çocuklarım gördüğü andan itibaren biz de buradan alalım diye tutturdular. Önce soluklandık sonra siteyi gezdik. İnaın o kadar güzel gözüktü ki gözüme anlatamam. Çok ama çok büyük bir  havuz vardı. Sitenin içerisinde marketi falan harika bir yerdi .Havası da çok temizmiş Karasu’nun. E istanbul’a da yakın olması büyük bir avantaj elbette. Kumsalı gezmeye çıktık, anlatıyorlardı Karasu kumsalını ama bu kadar beklemiyorum. İnanın gözünüzün alabildiği her yer kum. Ve denizi tertemiz, masmavi. Bir de 250 metrede bir dalgakıran yapmışlar karasu sahiline, böylelikle dalgayı da kesmişler harika bir yer. Evden çıkıyorsun 100 metre sonra denizdesin. Denizden çıkıyorsun havuzdasın. İnsanın canının sıkılması mümkün değil. Akşamları o kadar eğlenceli oldu ki, havuz başında çayımızı demledik oturduk. Sakarya Karasu’dan dönesimiz gelmedi. Hele çocuklar kesinlikle dönmek istemediler. Neden insanların bu kadar Karasu Ekşioğlu İnşaat’ı anlattıklarını şimdi daha iyi anlıyordum. Sonra İstanbul’a evimize döndük fakat eşiminde çocuklarımın da aklım Sakarya Karasu’da kalmıştı. Ailem ile birlikte istişare ettikten sonra Sakarya Karasu’ya gidip Ekşioğlu İnşaat’tan bir daire almaya karar verdik.  Ekşioğlu İnşaatı reklamlardan gördük aradık, hafta sonları ücretsiz servisleri ile Karasu’ya gittik. Bize bütün projeleri gezdirdiler. Hepsi o kadar güzeldi ki her girdiğimiz siteye buradan alalım diye karar verdik. Çok kararsız kaldık, tabi bu arada çocuklar başımızın etini yemeye devam ediyorlar  En sonunda kararımızı komşumuzun da olduğu ilk göz ağrımız diyebileceğimiz Karasu yeşil vadi 1 sitesinden yana kullandık. Çok güzel bir 2+1 daire beğendik. Sonra Ekşioğlu İnşaat’ın merkez ofisine gittik oradaki arkadaşlar ile görüşmeye başladık. Saolsunlar çok rahat bir ödeme planı çıkardılar bana. Üstelik hiç kredi çekmedim, faize bulaşmadan daire anlaşmamı yaptım. İnanın o gün eve döndükten hemen 1 hafta içerisinde eşyalarımızı aldık Karasu’ya gittik. Artık bizim de Karasuda yazlığımız vardı. Çok mutlu olduk ailecek. Biz de komşularımızı ailemizi davet ettik. Emeği geçen herkese tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. Özellikle Ekşioğlu İnşaat’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Karasu’da böyle güzel projeler yaptıkları için.

Merhabalar ben Huzur kent sitesinde oturuyorum. Sakarya Karsu’yu önce kuzenimden duydum. Sürekli anlatıp duruyordu, Karasu’ya gittim Ekşioğlu İnşaat’tan daire aldım. Havuzum var denizim var, İstanbul’ a yakın sürekli gidip geliyorum çok rahatım falan. Artık o kadar anlatmaya başladı ki Karasu’yu çok merak etmiştim. Bir gün dedim ki bende gideceğim bu Karasu’ya. İşlerimi ayarladım. Arkadaşlarımla birlikte Sakarya Karasu’ya gitmek için yola çıktık. Karasu’ya vardığımızda inanın bu kadar güzel bir yer olacağını hiç tahmin etmiyordum. O koskocaman denizine hayran kaldım. Her yer kumsal, Karasu’yu nasıl bunca zaman fark etmedim diye söyledim kendi kendime. Önce dayanamadık yaz aylarında gitmiştik, bu güzel denizin bir tanıda bakalım dedik ve arkadaşlarımla Sakarya Karasu’da denize girdik. Eğlendik, dolaştık. Yeşil alanlarıda çok fazlaymış Karasu’nun. Sonra Sakarya Karasu’ya daire bakmaya gidilir de Ekşioğlu İnşaat’a gidilmez mi Karasu’da lunaparkın orada Ekşioğlu İnşaat’ın ofisini sorduk ve hemen ofise gittik. Bizlere yemek ve çay ikram ettiler sağolsunlar. Yemeğimizi yiyip çayımızı içtikten sonra artık sıra Ekşioğlu İnşaat’ın yapmış oldu Karasu evlerini gezmeye gelmişti sıra. Arkadaşlar daireleri siteleri tek tek gezdirdiler. Tek kelime ile söyleyecek olursak inanılmaz. Hayran kaldık. Özellikle Huzur kent sitesi çok hoşuma gitti. Hem açık hem kapalı havuzu var. Havuzların kadın erkek ayrı olması beni çok cezbetti. Ailem de gelip rahatlıkla tatil yapabilirdi çünkü. Çok güzel bir 2+1 dubleks daire beğendik ve daire üzerine pazarlığa başladık. Bir den kendimi elimde bir sözleşme ile kendi dairemde buldum Bir baktım ki daire almışım bile. Hemen aldığım daireme gittim tekrar çok mutluydum, balkonumdan Sakarya Karasu’yu izledim. Havuzlarımız denizimiz. Sanki beş yıldızlı bir otelden yer almış gibi hissettim kendimi. Bütün arkadaşlarıma haber verdim hepsini mangala davet ettim tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum emeği geçen herkese. Ekşioğlu İnşaat Karasu’da harikalar yapıyor.